Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ért már hátrány abból, hogy...

Ért már hátrány abból, hogy valaki valamilyen pletykát vagy nem publikus dolgot terjesztett rólad?

Figyelt kérdés

Pl. munkahelyről kirúgtak, barátoddal összevesztél miatta, vagy megbüntettek, vagy hasonlók. Ért már kár vagy hátrány az életben más pletykálkodása miatt, vagy ismertek olyat, akinek kihatással volt az életére mert valaki olyat terjesztett róla, amit nem kellett volna, és tudomására jutott/visszakerült olyan személynek, akinek nem kellett volna?

Mi történt?



máj. 14. 16:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Rólam pl gimiben keringett egy csomó minden, aminek töredéke se volt igaz. Adsig is nyominak gondoltak, utána is szóval sok plusz hátrány nem ért miatta.
máj. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

pl gimiben azt pletykálták leszbi vagyok, meg prosti. Megadták a telefonszámomat idegeneknek, akik hívogattak. Nagyon féltem. Rendőrségre mentem, ami miatt igazgatói figyelmeztetést kaptam. :)

Kiderült ki volt aki terjesztette a teló számomat, de én hülye hagytam magam lebeszélni arról hogy több legyen az ügyből. Anyám se állt ki mellettem. A tettes semmit nem kapott, beírást se, semmit. Csak én. A prosti, aki amúgy 24 éves koráig nem randizott senkivel és szűz volt.


Egy munkaügyis tanfolyamon azt terjesztették hogy szexelek egy másik tanulóval. Mindketten fél órával korábban mentünk el az oktatásról, mert bejárósok voltunk, menni kellett a buszhoz.

máj. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Rakott karfiol ***** válasza:
69%
Én simán kirúgattam egy rólam pletykálkodót. Szóval hátrány soha.
máj. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Baráom kidobott mert elhitte q plerykát hogy csalom(olyan pasi terjesztette a kamut, aki össze akart velem jönni.)éa mivel a rokonátol is visszahalotta annak meg hisz engem kerdezés nelkul dobott 3 év után.

De 3 havi nokontakt után mikor már szóba álltunk se hitt nekem, hogy nem csaltam meg, hanem önvádba kezdett hogy lehet hanyagol, azért csalhattam, meg ilyenek. Kibékültünk de aztán megint kapa lett a kapcsolat .



Aztán masik: van a szomszédomban egy rám irígy nő, allandoan utánoz engem, plusz lek.váz, mindenkinek rossz hírem terjeszti. Amikor ismerkedtem egy pasival illetve bárkivel is allok szoba azoknak mind lejárat.

Vannak pasik akik nem foglalkoznak vele, de mások meg elhisznek mindent és lenéznek engem úgy hogy valójában nem is ismernek velem még nem is beszéltek.


Amugy ez nem első és utolsó hogy mások mindent elhisznek.


Vagy olyan is volt mikor tesommal.laktam alberletben csak én takaritottam es vittem le a szemetet egy szot se szóltam soha. Erre anyáéknak azt hazudta hogy én nem takarítok én igénytelen vagyok. Anyáék meg el.is hitték, annak ellenére hogy velük éltem korábban és allandoan ragyogitt tőlem a ház is!

Tesom amugy rengeteget hazudik a szüleinknek.

Vagy pl én mikor megdicsértem anyát tesomnak hogy milyen ügyes a karrierrel büszke vagyok rá, ezt előadta anyának ugy mintha neki jutna eszébe. Mert anya nekem örömmel mondta vissza mit mondott tesom.


Hányingerek.

máj. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen. Sajnos ribinek néztek.
máj. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy titkom munkatársammal. Vele volt kapcsolatos. Viszont megharagudtam rá, megszüntettem vele a kapcsolatot és ő megijedt, hogy fűnek-fának terjesztem a titkát. Ezért, hogy mentse a menthetőt, elkezdte a csapatának terjeszteni, hogy én elkezdtem róla hazugságokat terjeszteni. Egyszer odajött a főnök és megkérdezte tőlem, hogy mi is ez a dolog, miket terjesztek én a munkatársról. Szerencsére semmi nem lett, finom jelzést kaptam, hogy ne pletykáljak másokról.


Másik alkalommal kaptunk egy paranoiás főnököt, aki a fejébe vette, hogy amikor szüneten vagyunk róla mondunk rossz dolgokat és olyan szinte elhitte a téveszmejét, hogy panaszt tett az ő felettesénél. Ott egy szóbeli figyelmeztetés lett a következmenye.

máj. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Komolyabb hátrány, vagy megkülönböztetés nem, de gimiben többen elkerültek, mert pár lány azt terjesztette rólam, hogy megvolt "úgy" a fél suli. Pedig senkivel nem volt "olyan" kapcsolatom akkor, pláne nem a gimiből.
máj. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Metionin ***** válasza:
Igen, általános iskolában. 2 évig semmi probléma nem volt abban az osztályban, aztán az egyik gyerek elkezdte terjeszteni, hogy apám iszik és hogy otthon engem ütnek és hogy milyen csórók vagyunk. Onnantól kezdve céltábla lettem és nyolcadikig végig csúfoltak, bántalmaztak. Sajnos igaz volt de akkor sem volt publikus dolog, én sosem beszéltem erről. És visszagondolva az a gyerek aki ezt terjeszteni kezdte, nem is járt nálunk soha, nem arrafelé laktak, szóval nem láthatta ezeket a dolgokat, csak a szülő tudhatta és pofázhatta el a gyerek előtt. Főleg, mert olyan dolgokat is mondott a gyerek, amit az apja tudhatott de ő nem és a korbelieket nem is érdekelte volna.
máj. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Rólam "fordított" pletykák terjedtek állandóan. Egész jóképű gyerek voltam középsulis, majd egyetemista koromban, folyamatosan összeboronáltak minden lánnyal, csajjal. Minden hétre jutott 1-2 új pletyka, hogy éppen melyik lánynak udvarolok, vagy éppen kivel szexelek. Nagyon nagy Casanova hírében álltam. Valójában ebből semmi sem volt igaz. Meleg vagyok (fiús, férfias megjelenésű), a srácokra izgulok, de lányokkal jobban kijövök, ezért forgolódtam mindig lány társaságokban. Velük könnyebben szót értettem. Kívülről pedig csak annyi látszódott, hogy állandóan sürögnek-forognak körülöttem a csajok. De nem Casanova voltam, hanem a meleg szomszéd srác vagy meleg haver. Ez mondjuk a jobbik eset, ha már pletyka. :)
máj. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!