Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek milyen kolléga/emb...

Szerintetek milyen kolléga/ember az ilyen?

Figyelt kérdés
Egy rossz szóra nem méltatom, sőt soha nem is csináltam vele semmi rosszat. Az utolsó műszakban nagyon csúnyán kezdett velem beszélni és a másik kollégákat kezdte bujtogatni, míg nem az egyik annyit mondott neki "ebből elég legyen". Most ez miatt keresek másik állást, mert már nem ez az első eset és mindenki, aki eddig beszélt vele az rövid időn belül ellenséges lett velem szemben (igazából most láttam meg mi is van a háttérben). A mostani volt mindennek a teteje (mellé teszem, ez a rendőrség és az illető nő). Múltkor, amikor egy hasonlón értem, mármint pofázott rólam és csicskáztatott megkérdeztem kultúráltan tőle, hogy "ki vagy te?", kikelt magából és majdnem hozzám dobott valamit, nem láttam pontosan mi az, de meg akart hajítani a kezében lévő dologgal.
máj. 15. 15:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem értek az egészből
máj. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Hentöpötö válasza:
58%
Ha van felettesed (aki magasabb poszton van mint ez a kolléga) akkor mond meg neki szerintem.
máj. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1/2 mit nem értesz? A fülem hallatára beszél ki mások előtt és bujtogatja a többit. Nem normális az a nő és olyan, mint a nagymamám: hisz ennek mindenki még, ha nem is igaz, amit lotyog rólam.
máj. 15. 16:17
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
És mi a kérdés?
máj. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
Oh bmmeg. És ti vagytok az àllomàny?
máj. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%

#3-nak: A kérdés az, hogy "Szerintetek milyen kolléga/ember az ilyen?"


A válaszom az, hogy nem jó.

máj. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%
Vagyis a #4-nek. A #3 a kérdező. Én meg a #6 voltam.
máj. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"A kérdés az, hogy >>Szerintetek milyen kolléga/ember az ilyen?<<"


Igen, csak hát a kifejtésben kb meg is választolta :D.

máj. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Most volt beszédem a főnökkel. Mondom neki "még engem akartatok pszichológushoz küldeni". Kitálaltam elég nyíltan és erthetően. Mondtam is, ha folytatódik ez én magam mondok fel.
máj. 16. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!