Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagy általánosságban kik az...

Nagy általánosságban kik az irigyebbek?

Figyelt kérdés
A nők vagy a férfiak? Mik a tapasztalataitok ezen a téren?

máj. 16. 06:35
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Nincs értelme így általánosítani.
máj. 16. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Három szót írtam be keresőszónak. Hová lett a harmadik, férfiak szó? Olyan, mintha valaki szándékosan szórakozna velem, ott fent a toronyban, hogy lejárathasson.
máj. 16. 07:16
 3/7 anonim ***** válasza:
34%
Személyiség függő. A ffiak is, max nem mutatják ki olyan szinten, mint a nők, mert mi meg egyből mindent kiadunk.
máj. 16. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Az én ismerősi körömben a nők mindenképpen, én ezt tapasztaltam.
máj. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#3 Érdekes amit gondolsz erről.

Az irigység tárgyának mérete, értéke szempontjából lehetnek különbségek férfiak és nők között?

Én pl azt figyeltem meg magamon az utóbbi időben, hogy pl óra, telefon, motorkerékpár, vagy autó esetében úgy nem igazán irigykedem senkire sem, de pl egy szép ház esetében ez már inkább előfordul.

Nálad van ilyen és ha igen, akkor az hogy van?

Pl tudsz irigy lenni valakire a kézitáskája miatt?

máj. 16. 08:09
 6/7 anonim ***** válasza:
47%
Nem nemtől függ. A nők és a férfiak között is vannak mindenféle emberek.
máj. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Senior Séf ***** válasza:
10%
A nők irigyebbek. A férfiak (FELNŐTT férfiakról beszélek) jobban szeretik a két kezük munkájával elérni, amijük van, nem szeretik, nem tudják becsülni az ölükbe hullt dolgokat.
máj. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!