Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik szuperképességet...

Melyik szuperképességet választanád az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

1, Képes lennél a semmiből pizzát teremteni. Napi egy 32 centisnek megfelelő mennyiséget, bármilyen feltéttel. Nem muszáj egyszerre az egészet megcsinálni, akár óránkét egy szeletet is csinálhatsz, de ha kimaxoltad a mennyiséget, akkor csak másnap jöhet a következő.


2, Minden lottó játékkal nyernél heti egyszer, de csak a legkisebb nyereményt. Az ötösön kettesed lenne mindig, a hatoson hármasod, és így tovább. De csak egy nyerő meződ lenne, hiába rakod meg többel.



máj. 16. 08:35
A kérdező szavazást indított:
1
2
28 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Egyiket se.
máj. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor elég butus vagy. Vagy gazdag ember.
máj. 16. 08:39
 3/11 anonim ***** válasza:
38%

1. Nem rajongok annyira pizzáért.

2. Nem az életem a pénz, nem istenítem. Nem vagyok gazdag. Amire akarom, van.


Ne magadból indulj ki!

máj. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyik se nyűgözött le igazán, de akkor már inkább az elsőt. Sokat utazom, inkább ennék egy ilyen pizzát, minthogy a csomagolással bajlódjak vagy a túlárazott helyi ételekre fanyalodjak, amikor a repülőtéren várakozok vagy a FlixBuson ülök.

23/N

máj. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A 2 választottam, mert legalább azt a kis nyereményt félre tudnám rakni hetente.
máj. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A másodikat. Mindig lenne egy kis zsebpénzem.

De én leginkább a teleportálásra vágyom :D

máj. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A másodikat választanám. Imádom a pizzát, de szerintem egy ponton (hiába imádok amúgy sütni-főzni) nálam átlendülne ez a dolog abba, hogy "jó, akkor most nem kell ebéddel/vacsorával annyit bíbelődni". Aztán utána szépen, lassan besokallnék a pizzától, mert annyira sokat ettem belőle.


A pénzt pedig mindig félre tudom tenni, meg azért sikerélmény is nyerni:)

máj. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%

1, egy hét alatt megutálnám a pizzát, és ez a mennyiség nem elég ahhoz, hogy pizzériát nyissak, de valszeg arra vállalkoznék, hogy napi egyszer hajléktalanokat etessek.

Azt hazudnám be, hogy pizzázóban dolgozom, és megmaradt.



2, ez tuti módja, hogy a fél rendőrség a te bankolásodat, magánéletedet nézze, és valszeg még úgy is lecsukjanak csalásért, hogy NEM csinálsz semmit.

Vannak extrém szerencsés emberek, de még akkor is, ha túl gyakran nyersz keveset, az nagyon suspect.

Ezeket direkt úgy találták ki, hogy az emberek ne nyerjenek.

máj. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Egy 32-s finom pizza manapság 4000 forint körül mozog. Ez heti 25-30.000 forintnyi érték.


Mennyi lenne az összes lottó legkisebb nyereményének a kumulatív értéke? Ha mondjuk több mint fele vagy kétharmad ennyi, akkor azt választanám. Ha kevesebb mint fele ennyi, akkor a pizzát.

máj. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#9 Megnéztem, most 18 ezer forint lenne.


#8 Etethetsz hajléktalanokat, de pl kedvező áron eladhatnád kollégáknak, ismerősöknek is. Persze valamit bekéne kamuzni, ha csak nem akarod felvállalni a képességed.


A lottónál nem kell megadni semmilyen személyes adatot, és mehetsz mindig más lottózóba. Vagy beküldesz magad helyet mást a nyerő szelvénnyel.

máj. 16. 11:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!