Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hétközben, munka után mivel...

Hétközben, munka után mivel kapcsolódtok ki? Mettől meddig dolgoztok naponta?

Figyelt kérdés

máj. 16. 17:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
30%

Általában mindenhová 16-19 között van időpontom.


Ilyen a masszőr, a fodrász, körmös, edzeni otthon szoktam, illetve el szoktam járni futni, vagy kutyát sétáltatni, sorozatra filmre alszok el, meg netezek kicsit. mint most :)


16-17 körül érek haza minden nap.


Péntek estig nem csinálok mást, nincs is se erőm se kedvem, meghát hová 5 után? :)

máj. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Hú, elég kaotikus, én egyetemista vagyok.


Jelenleg annyi kikapcsolódást engedhetek meg magamnak anyagilag, meg időbeosztás miatt is, hogy sétálok a kutyáimmal a szabadban, nézek egy-egy részt valamelyik sorozatomból, esetleg egy online MMORPG játékkal játszok, de szoktam horgolni, olvasni is, azonban mostanában ezekből max a séta valósul meg.

Ritkábban barátokkal találkozunk, eszünk, beszélgetünk.


Nyáron kicsit rendezettebb lesz az életem, amikor a gyakorlataim lesznek, azok alatt kirándulni, úszni, szaunázni, és sokat olvasni szeretnék majd.

máj. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%

3 műszakos rendben dolgozom.

Ha délelőttös heten van akkor munka után az erkélyen egy kis zenehallgatás. Másra nincs erőm a hajnali kelés kikészít.

Délután/ éjszakás héten nincs gond.

Futni szoktam vagy biciklizni munka előtt/ után.

A zenehallgatás napozással itt is belefér.

máj. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
70%
9.30-5.30- ig dolgozom. 5.45 ig hazaérek, híradót hallgatok közben házimunkázok, kutyázok, aztán könyvet olvasok. Férjem 7.30ra ér haza. Együtt fürdünk, aztán vacsizunk, sorozatozunk, majd irány az ágy. Hét közben másra nincs időnk, energiánk sem.
máj. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%
Általában egy órányi sorozatozásra van időm alvás előtt. 8:00-16:30 a munkaidőm, plusz oda-vissza összesen 3-4 óra közlekedés, házimunka és el is ment a nap.
máj. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Senior Séf ***** válasza:
79%
Nyugger vagyok. Reggel 5-6 órától ledolgozom a magam által kirótt aznapi penitenciát, aztán fél 10-től fél 12-ig horgászom. Délután inkább csak barkácsolok.
máj. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Somló Volán Zrt. ***** válasza:
85%

Én még nem dolgozok, mert gimiben tanulok. Hazaérek, eszek, ha van házi megcsinálom, vagy lyukas órában csinálom meg. Néha megiszok egy sört, vagy egy kis pálinkát délután, attól függ mekyiket kívánom, de persze nem minden nap iszok. Amivel még ki szoktam kapcsolódni az a zenehallgatás, youtube videók nézegetése, alkotás a számítógépen pl: vektorgrafikus dolgok (pl: logók, reklámok, táblák a haveroknak kérésre, stb...) készítése. Képszerkesztéssel is szoktam foglalkozni, de ott már egy számítógépes játékban szoktam átalakítani a textúrákat. Ez a tudásom már sokszor jól jött, ugyanis már van vektorgrafikus Somló Volános logóm, amit bármekkorára nyomtathatok anélkül, hogy romlana a kép minősége. De a mostani végzősöknek akik május 3-án ballagtak el a gimiből, én csináltam nekik 100%-osan házilag kártyanaptárat, amit én terveztem, és remélem, hogy sokáig tartós munkát sikerült alkotnom. Meg ugye játszani is szoktam. Szóval én ilyen és ehhez hasonló szabadidős tevékenységekkel szoktam magam lekötni suli után.


Nálam az a szerencsés helyzet áll fent, hogy hétfőn és kedden az első 2 órám lyukas. Tehát alapból 8-kor kezdődik az iskola, de én ezen a két napon ráérnék 9:50-re beérni, de a későbbi busz is csak 8 óra után kicsivel ér be, a következő meg 9:25-kor indul, de 9:57-re ér be, tehát az már nem jó, mert késnék az óráról. A keddi napon, ha a lyukas órákat is beleszámoljuk, akkor 8 órám van (ez a leghosszabb nap), és kb 16:00 körül érek haza. A többi napon viszont 7 órám van, és azokon a napokon pedig 15:40 körül érek haza. Reggel meg 5:30-kor kelek, hogy bőven legyen időm elkészülni, 15 perc alatt begyaloglok a buszmegállóba, aztán megyek a 7:20-assal iskolába. Nagyjából így telnek a napjaim.

máj. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%
munkával. 8-17ig főállás, 18-21ig saját vállalkozásban programozás, igaz ez nem minden nap, néha van ötletelés is.
máj. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
77%
Folyamatos munkarend reggeli és délutáni kezdéssel, munka előtt vagy után házimunkázni, főzni, sütögetni szoktam, hogy ezekkel ne szabadnapon kelljen foglalkozni. Pihenésképp tv-zek, zenét hallgatok.
máj. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Metionin ***** válasza:
77%
Edzéssel. Nagyon jól esik a mozgás, mert ülve dolgozok gép előtt. 8-9 között kezdek és du. 4-5 között végzek.
máj. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!