Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Linkelne valaki pszichológiai...

Linkelne valaki pszichológiai tesztet online ami segít a tovább tanulásban?

Figyelt kérdés
27 éves nő vagyok, sok mindent kipróbáltam már, de úgy érzem válságban vagyok, nem tudom mi az amiben igazán jó lehetnék. Szeretnék még tanulni, de amiket kinéztem iskolákat több éves elköteleződés és ki tudja, hogy tetszene..

máj. 16. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
máj. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
16%

Inkább azt nézd mik azok amik piacképesek.

Nézz állásokat hogy a legtöbb helyre miket kèrnek, mik a legkeresettebb skillek.

Melyik suli/tanfolyam mennyibe kerul ahhoz stb.

Aztán kozben kialakul a kép is hogy milyen állások vannak általában mik a feladatok elvárások, tudnád akarnád e szintet hozni vagy lapozol tovább.


Ne a világot akard magadra formálni hogy te mit akarsz adni es azt vegye mindenki, hanem te formálódj a világ igényeihez hogy megtaláld azt amit szivesen vállalsz es tud működni az oda vissza áramlás. Te nyujtod a munkád és dől a lé mert ők meg veszik mint a cukrot.


Teremts èrtéket az embereknek.

Egy munkavállaló x ft -t kap de egy olyan ember aki 100 munkavállalónak ad munkát talan 10x-et kap.

Merz sokkal nagyobb hasznára van a társadalomnak.

De ugyanezek a szintek vannak munkavállalók közt is. Nem mindegy hogy 100 zoknit adsz el vagy 100 kocsit.

Stb.

máj. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
63%
Indulj ki abból, régen mire vágytál, az eddigi munkáidban mit szerettél, kb. hogyan képzelsz el munkában töltött napot, amivel elégedett lennél.
máj. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
máj. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!