Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A cigányok között miért van...

A cigányok között miért van ennyi rossz ember?

Figyelt kérdés
Nem gyűlöletet akarok szítani, csak a miértjét keresem a dolognak. Ismerek nagyon jóravaló cigányokat is, de sajnos nem az ilyenekkel van többségében tapasztalatom...
máj. 17. 15:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%
Generációról generációra ugyanazokat a sémákat viszik tovább. Ki lehet törni abból a közegből. Nekem is van diplomás roma ismerősöm.
máj. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
28%
Nem rosszabbak az átlagnál, csak nyersebbek és kevésbé tudják kontrollálni az indulatokat, mint a nem cigány többség. Ez mindenütt a világon így van, ha egy csoport szegényebb, alacsonyabb iskolázottságú, kirekesztettebb.
máj. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
19%
Inkább ők, mint a Gellérthegyi sznob kriplik.
máj. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Odüsszeusz92 ***** válasza:
19%
Mert energikusabbak mint mi (ezért verekednek, kiabálnak annyit), viszont kevesebb az eszük (tehát ezzel nem tudnak kitűnni). Mindezt nem én találtam ki.
máj. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
73%
"csak nyersebbek és kevésbé tudják kontrollálni az indulatokat" De amikor még más redszer volt akkor még tudták hol a helyük! Lehetne ezeket fogni, politikai akarat kérdése.
máj. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
81%
Rengeteg szar ember van minden népcsoportban...
máj. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
80%

Valószínűleg genetikailag is selejtesek.

Pl. nagyon nagy részük ilyen hülye abnormális orrhangon beszél, amit egyszerűen lehet utánozni mikor valaki imitálni akarja a beszédüket. De ugyan úgy valószínűleg valami genetikai defekt miatt van bennük a lopásra és erőszakra való hajlam. Pl. volt egy család, ahol apuka volt félcigány, tehát a gyerekek max negyed cigányok. Nem nélkülöztek, megvolt amit a gyerekek szerettek volna, még is elment a gyerek a boltba lopkodni.

máj. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Odüsszeusz92 ***** válasza:
100%
Hozzá lehetne még azt is tenni, hogy ők nem tudják a származásukat eltitkolni, ami miatt sokan félnek tőlük, vagy csúnyán néznek rájuk és ez őket még agresszívebbé teszi.
máj. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
#7 Én félvér vagyok és sose loptam életemben. Nem genetika kérdése, hanem neveltetésé. Ha ellopnék a boltból egy nyalókát, akkor egész hátralévő életemben égne a pofám, mert a szüleim így neveltek.
máj. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
79%

@16:41


A szóban forgó gyereket se úgy nevelték hogy lopjon a boltból.


Egyébként valami kozmetikai cikket lopott el, de ha szólt volna a szüleinek hogy szeretne olyan, megvették volna neki. De ő inkább elment ellopni.

máj. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!