Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi várható el egy 31 éves...

Mi várható el egy 31 éves embertől, aki a következő, sajnálatos tulajdonságokkal rendelkezik (többek között)? Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

- Pszichésen összetetten beteg (autizmus, paranoid skizofrénia, bipoláris zavar), emiatt (is) a leszázalékolás/rokkantsági határán áll, de fogyatékossági támogatást már évek óta kap.

- Fizikálisan sem egészséges (kezdődő cukorbetegség, magas vérnyomás, szívritmuszavar, zsírmáj, magas koleszterin-szint, erőteljes, - gyógyszerek okozta - elhízás és parkinzonizmus, bokasüllyedés, gynecomastia /alacsony tesztoszteron-szint miatt is/, néha bélgyulladás, gyomorproblémák...)

- Soha nem volt még bulizni, távol áll tőle az a világ.

- Soha nem volt még párkapcsolata és nemi élete.

- Nincsenek igazán barátai sem.

- Életét lényegében négy fal között tölti már 10 éve, szinte izoláltan él.

- Érettségije van.

- A szüleivel él.

- Egyszer volt munkahelye, ott is csak 2 hónapot dolgozott. Nem a munkával volt problémája, hanem akkoriban - a pszichés bajokon kívül - begyulladt a vastagbele. Nem tudott aludni, csak napi 2 órákat, két hónapon keresztül, majdnem tönkrement emiatt, kénytelen volt otthagyni az intézményt, ahonnan nem akarták elengedni a főnökei, ezért csúnyán összevesztett velük.

- Nagyon szereti az ó,- és középkori történelmet, és a természetet. Imád kirándulni, túrázni, fotózni, madármegfigyeléssel foglalkozni.

- Természetvédelmi őr (szakember) szeretett volna lenni valamelyik hazai nemzeti parkban, de "túl nagy fába vágta volna a fejszéjét" a betegségei, és életfélelme miatt.

- Mindentől fél, magától az élettől is, sodródik az árral.

- Odavan a metál-zenéért, nagyon beleéli magát, főleg a történelmi témájú számokba.

- Nem iszik, nem dohányzik. (Viszont sokat eszik, a gyógyszerek fokozzák az éhségét.)

- 182-3 cm körüli magasságú, és 140 kiló körüli.

- Politikailag jobboldali, konzervatív, nemzeti, patrióta nézetű, de nem szeret politizálni, csak megvan a véleménye.

- Időnként próbál ismerkedni az interneten különböző személyekkel, de soha nem jön össze a hosszabb távú barátság.


Mindez én vagyok, magamról írtam.



máj. 21. 21:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
Hogy sajnáltassa magát, és ne próbáljon meg előre lépni.
máj. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ilyen tények (betegségek) mellett ezek nem sajnáltatás.
máj. 21. 22:03
 3/12 A kérdező kommentje:
ez nem sajnáltatás*
máj. 21. 22:03
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom, te mit varsz el tole,kerdezo?
máj. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mint írtam, rólam szól a kérdés.
máj. 21. 22:05
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
Lattam. Az en kerdesem is rolad szol.
máj. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Tele vagyok bizonytalansággal és döntésképtelenséggel.
máj. 21. 22:14
 8/12 anonim ***** válasza:
86%
Egyedül csak neked lehetnek elvárásaid magaddal szemben.
máj. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
55%
Hát figyelj, elég nehéz szitu. De sosem késő váltani. Próbálj minél előbb változtatni. Az első lépés a legnehezebb, utána egyre könnyebb lesz. 🙂
máj. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Duke81 ***** válasza:
83%
Első lépésnek egy komolyabb fogyással egybekötött életmód váltást javasolnék. Az hoz némi önbizalmat.
máj. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!