Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ha túl sokat...

Mit tegyek ha túl sokat nyomkodom az okos telóm? Hogyan szokhatnék le róla?

Figyelt kérdés

Sajnos így a való é ki etböl kimaradok, úgy érzem csökkenti kellene a használatát.

Vannak tanácsaitok, hogyan szokjak le?



máj. 22. 12:52
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*életből
máj. 22. 12:52
 2/14 anonim ***** válasza:
69%
Add el es ne vegyél masikat
máj. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez nálam is megvan, van hogy alvás közben is nyomogatom a mobilt. Vagy Gyakorizom. Szerintem lassanként lehet leszokni erről, hogy napi max 1 órát telefonozol, vagy ilyesmi...
máj. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%
Netet lemondani, közösségi platformokról kijelentkezni.
máj. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is valahogy ezt abba kellene hagynom. Telefonnal kelek, telefonnal kelek. És rengeteget lógok itt (igaz kiváltottam a Facebookozást meg a sok hülye videót).

Amikor takarítok, olvasok vagy dolgozom, nem is gondolok a telefonra, tehát érdemes magadat tényleg valamivel elfoglalnod.

Néha lerakom valahova, aztán el is felejtem hova tettem.

máj. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha átgondolod és elég egy régi nyomógombos teló, akkor válts át rá.
máj. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Elég lenne egy alap teló, de azon nem tudnék Facebook-on üzenetet küldeni, pl.
máj. 22. 13:22
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van a telefonomon digitális egyenleg funkció, azaz be lehet állítani, hogy napi hány órát lehessen telefonozni. Ha nincs ilyen funkció, akkor le is lehet tölteni szerintem van ilyen alkalmazás is.
máj. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

És utána kikapcsol a teló?

Mert újra beléphet kapcsolni, és gondolom kezdi előröl.

Amúgy gáz hogy az okostelefonok használata is olyan függőség lett, mint az alkohol, vagy a dohányzás.

máj. 22. 13:29
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem tudom, nem telefonozok annyit, mint amennyi képernyőidőt beállítottam. Én inkább az éjszakait használom, azaz éjjel nem tudok az alkalmazásokra kattintani. (Beállítottam, hogy mettől meddig.) Egyedül a telefont oldottam fel ha esetleg valami baj lenne tudjak telefonálni vagy tudjanak hívni.
máj. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!