Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ennyire lenézendő, ha...

Miért ennyire lenézendő, ha valakinek műkörme/tetovált szemöldöke vagy műszempillája van?

Figyelt kérdés

Most láttam egy Facebook csoportban ezt a kérdést, hogy jelentkezzen, akinél egyik sincs. Sokan büszkén írták, hogy nekik egyik sincs, csak fodrászhoz jár, a többi nem érdekli.

Miért lesz valaki műnő azért, mert a 3 közül az egyik vagy esetleg mindhárom meg van neki csinálva?

Nekem 4 éve műkörmöm van, mert csomó idő volt, amíg szépre megcsinaltam magamnak. Így mindig ápolt és szép, ráadásul tök jó fej körmöshöz járok. S-és, ízléses körmöm volt, most éppen csak gellak a babám miatt, de sokkal szebb és ápoltabb, mint némelyik akiket,, nem érdekel a tobbi csak fodrászhoz jarok".

A szemöldökömet mindennap meg kell rajzolnom, mert nagyon hiányos sajnos, én örülnék a legjobban, ha nem kéne, de szemöldök tetoválásom is lesz, ha már nem fogok szoptatni, mert ez is csak időt vesz el.

A sogornomnek műszempillája van, de semmi sminket nem visel, teljesen mértékben termeszetesen néz ki.

Miert vannak ezek kategorikusan elitelve, és miért kell buszkeseg legyen, ha valakinek nincs?

Eddig ez eszembe sem jutott, hogy ez ekkora dolog. Szerintem mindenki úgy jó, ahogy érzi magát, miért kell gerjeszteni az ellentétet?



máj. 22. 13:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%
Én nem nézem le.
máj. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
59%

Egy nő legyen természetesen szép, nem kell piercing, tetkó, vagy agyon barnítás.

Se mű szempilla, ezek fúj taszítóak számomra pl.

Pasiként és pl sose tetováltatnám magam.

máj. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
67%

Röviden: a természetestől teljesen elrugaszkodott.

Vannak, akik nem PVC-ben utaznak!

máj. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%
Lenézendőnek nem lenézendő, de sok embert taszít az ilyesmi.
máj. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Azt sem tartom kizártnak, hogy sztereotípiák, előítéletek miatt írtak ilyent abba a csoportba. Elvégre több helyről hallottam már azt, hogy az ilyen nőket butáknak, buta libáknak nevezték, tartották. (amivel nemcsak azért nem értek egyet, mert vannak ismerősi körökben olyanok, akiknek a kérdés leírásában lévők közül mind megvan, és nagyon aranyosak, okosak)


De lehet azért írták, mert ezek nem hatnak valami természetesen minden esetben, ami miatt nem mindenkinek szimpatikus az olyasvalaki, akinek tetkói, műkörme és műszempillája van. Meg azért nagyon sok olyan nőt láttam, akinek igénytelenül nézett ki a körme, szempillája, némelyik esetben már akkor, mikor szinte frissen jöttek a körmöstől, kozmetikustól.

máj. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
55%
A műszempillát én kicsit közönséges ék tartom, 100 méterről kiszúrom a legkisebbet is. Az tényleg mű hatású. Tetovált szemöldökből van olyan természeteshatású, amiről még nem mondja senki, hogy tetoválás. A műköröm helyett jobb a géllakk, és persze minél természetesebb. Van, aki rászorul mert gyenge a körme.
máj. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
74%
Hát mert valami mesterkélt dolog. Mintha egy fiún egy kockahas lenne rajzolva, vagy szteroidot szed. Valójában nem az van, csak akar valamit mutatni. Persze lehet elegánsan, szépen, de ez kevés nőnek sikerül.
máj. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem meg pont hogy a tetovált szemöldök az amiről mindig látni hogy mű, bármennyire is természetesnek hiszi a tulaja. Mert látszik hogy színes a bőr a szálak között. Nyilván nem magától lett olyan. A szemöldök festés az megint más, mikor a saját szemöldökét festi más színűre valaki, de a bőrt nem érinti. Az lehet természtes hatású.

A szempilla ha csak 1D és jó pillás rakta fel, akkor lehet természetes külsejű, szép szerintem.

A műköröm, géllak sehogy nem tetszik, de az az én bajom.

Nem tartom amúgy ezeket elítelendőnek, csak épp rondának. Ha meg valaki önszántából csúfítja magát, akkor kevesbé lesz szimpatikus. Pláne hogy még nagyon kemény pénzekbe is kerülnek ezek a dolgok.

máj. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
51%

Miért lenne lenézendő? :D


Nekem pl hiányzik a szemöldököm 80%-a, egyszerűen nem nő ki. Nekem se tetszik és másoktól is kaptam már beszólásokat rá. Fontolgatom hogy tetováltatok, ha valaki szerint ettől “mű” lennék akkor így járt.


Régen volt műkörmöm is, az emberek nagy része simán azt hitte hogy a sajátom, szóval erről meg ennyit hogy “taszító”…. Sokan hiszik valamiért, hogy a műköröm egyenlő az 5 centis flitteres neonpink karmokkal.. :D

máj. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
67%

Nem nézem le, de van az a pont, amikor már gusztustalanul túltolja valaki. Különösen a nők. Műhaj, műszempilla, műköröm, műcsöcs, műszáj... 🤢

35/N

máj. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!