Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg én vagyok a szemétláda?

Tényleg én vagyok a szemétláda?

Figyelt kérdés

Most kissé ki vagyok akadva és lehet úgy gondoljátok,hogy ilyen hülye kérdésekkel kár ide feljönni de majdnem eldobtam az agyamat,és arra vagyok kíváncsi én vagyok a zizi vagy a másik?

Szóval van egy "régi"suzuki swift autóm.Tudom nem nagy szám meg már régi és miért kell azt annyira félteni de annyit költöttem már rá,hogy tényleg pöpec legyen.Erre jönnek,hogy adjam most azonnal kölcsön mert gyorsan ide meg oda kellene érni.Én nemet mondtam azonnal.Aki ismer tudja,hogy soha senkinek nem adom oda az autót.Először is azért mert ugye nem mai gyerek és bármikor akármi baja lehet és ugye na...5éve enyém az autó azóta rajtam kívül csak egy ember vezette.Na amikor mondtam,hogy nem adom oda akkor jött az illető azzal,hogy bezzeg az XY vezethette.Ja igen de nem 200km-re ment vele,és nem a saját baját ment vele elintézni hanem az enyémet.Ugyanis mi a párommal vidéken voltunk az ő kocsijával a napszámosok meg kint dolgoztak,szóltak,hogy mindjárt szakad az eső és valaki menjen már ki értük.Akkor megkértem ezt az XY,hogy szaladjon már ki értük.

Aztán nekem esett ez a fószer,hogy ilyen meg olyan beképzelt majom vagyok meg,hogy benne miért nem lehet megbízni mert én őt lenézem,hogy neki nincs kocsija és sorolhatnám.

Na gondolhatjátok.Egy szónak is 100 a vége.Szerintetek tényleg akkora szemét vagyok,hogy nem adtam oda a kocsimat?Neki nem éppen egy haldoklóhoz kellett volna rohannia.

A pocskondiázó véleményeket nem kérem!


2013. máj. 24. 12:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Annak adod kölcsön a saját autódat, akinek akarod.
2013. máj. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Ítélethozó ***** válasza:
100%
Így van, annak adod oda akinek akarod, de utánna ne gyere sírni, hogy az illető kifejtette a véleményét, miszerint te nem bízol meg benne. Igaza van, bizalmatlan vagy vele kapcsolatban. De ha így döntöttél, akkor igazán felvállalhatnád a következményeit is, nem?
2013. máj. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Te igy döntöttél és kész!En sem szivesen adnám oda a kocsimat, csak akkor ha megbizható az illetõ és halaszthatatlan dolga lenne!
2013. máj. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én addig adogattam kölcsön mindenfélét, míg rá nem jöttem, hogy jól nem lehet járni. Ha bármi történik, csak rosszul lehet kijönni belőle. Vagy anyagilag, vagy egy kapcsolat megy rá. Kocsit sosem adnék kölcsön, vesztem is össze emiatt barátokkal, hogy nemet mondtam. Az, hogy a te esetedben az embernek kisebbségi komplexusa van, az az ő gondja.
2013. máj. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

"de utánna ne gyere sírni, hogy az illető kifejtette a véleményét"

Szó sincs sírásról.

De azért mert nem adom oda a kocsit azért már beképzelt bunkó vagyok?És akkor már a kocsit is el lehet kezdeni szidni,hogy úgyis egy szar,meg tiszta kosz.Nem is kell mert úgyis csak lerohadok vele valahol,meg hogy a kapuig se lehet vele kiálni mert szétesik.

Már nem azért de azért koszos a kocsi mert napi szinten a határba járok vele a napszámosokért.És ugye ott mostanság elég nagy sár tud lenni.Na de ez mellékes.De ha odaadom akkor meg ez a világ legjobb kocsija?Hmmm érdekes.

Amúgy meg jóhogy nem bízok benne.3 autót tört össze amiről csak én tudok.Szóval így is jogos a "sírásom"?

2013. máj. 24. 12:40
 6/16 Amado atya ***** válasza:
100%

Teljesen jól döntöttél, és még csak megindokolnod sem kell, hogy miért nem adod oda a kocsidat.

Nyugodtan állítsd le ezt a fószert, hogy foglalkozzon a maga bajával, és különben is, így járt.

2013. máj. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, a te autód, nem is rokon vagy családtag kérte el tőled ahogy kiveszem a szavaidból. A te tulajdonod, te ítéled meg h kinek és mikor adod át használatra. Tipikus ostoba kretén hozzállás, amit az ismerősöd tanúsít, mint amikor pasi teszi a szépet a nőnek, de ha a nő nem vevő rá, akkor már büdös ribanc, rohadjon meg ott ahol van. Ne foglalkozz azzal az alakkal, a saját értékedre nem biztos h tudna vigyázni, ezért így döntöttél, kész!
2013. máj. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat.

Akkor ezek szerint nem teljesen vagyok zizi:-)

Amúgy nem rokon,sőt még nem is barát.Egy sima ismerős.

2013. máj. 24. 12:53
 9/16 Ítélethozó ***** válasza:
0%

Egyrészt a kérdésedből csak az derült ki, hogy mennyit költöttél már az autódra, mennyire félted, meg az hogy a haverod nem a korházba akart menni szülni vele.

Ezek után képes vagy a pofámba vágni, hogy ő mennyit autót tört már össze?

Kérdést írtál ki egy eldöntendő válasszal, de te csak egyetlen választ vagy hajlandó elfogadni!

TE magad nem tudod a választ, de az egód az csak egyetlen egyet képes elfogadni, akkor minek kérdeztél?

Ha csak egy választ vagy hajlandó elfogadni, akkor minek teszel fel kérdést? Azt várod, hogy majd itt megerősítést nyersz? Miért nem magad erősítgeted, miért van szükséged ehez másokra is?


Ne haragudj, de te egy önző ember vagy, az autótól teljesen fügetlenül.

2013. máj. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Nem fogok itt ezen veled leállni vitázni!

"Akkor ezek szerint nem teljesen vagyok zizi:-)"

Ezzel szerintem nem azt fejtettem ki,hogy csak egy választ fogadok el.Mert akkor azt írtam volna,hogy akkor nem én vagyok a zizi.De mindegy.

Vagy te kérted kölcsön a kocsimat és most magadra ismertél,most meg véded magad?:-)

2013. máj. 24. 13:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!