Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek? 14f nagyon megtets...

Mit tegyek? 14f nagyon megtetszett eggy lany aki nagyon szep viszont csak 12 eves es ciki lenne ha eggy nallam kissebbel osszejonnek. Avonkivul nem is merek vele magyon beszelni mit tegyek ijenkor?

Figyelt kérdés

ahol en lek az ijen 14-15 eves sracok mind 14-15-16-17-eves lanyokkal jarnak

vagy ijen csajokkal letesitenekk eggyejszakas kapcsolatot



2013. jún. 3. 21:12
1 2
 11/12 anonim válasza:

Kölyök, szállj le a 12 évesekről, azok az enyémek, egyezünk meg, hogy tied a 20-25 éves korosztály.

Üdv: 64/F

xDDDD

2013. jún. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Szerintem próbáld meg nála. Én is 12/l vagyok és ne higgyétek azt, hogy mi még csak a barbie-nál tartunk. pl egyik bnőmnek volt már vagy 3 pasija *_* Pdig ő még csak 11 éves. szval ha tényleg tetszik neked akkor próbáld meg. :) De akkor meg kell elégedned azzal h legfeljebb csókolóztok, mert azért annál több már tényleg sok lenne :S
2013. jún. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!