Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak az én párom ilyen "nő...

Csak az én párom ilyen "nő gyűlölő"?

Figyelt kérdés

Nem üldözési mánia, rengetegszer tapasztaltam, hogy ha bármit csinálok, (autóvezetés terén) akkor abból mindig a negatívot hozza ki. Pl. átlépek egy záróvonalt, akkor jól lehord, hogy milyen figyelmetlen vagyok, (holott tök szándékosan tettem). Ha egy ismerőse (aki férfi) teszi ezt, akkor össze-vissza dicséri, hogy milyen ügyes, milyen talpraesett. Ha mondjuk egy piros-sárgánál még odalépek a gázra, akkor én vagyok a hül..e, ha ezt megteszi mondjuk a haverja Béla (most csak írtam egy nevet), akkor ő mennyire vakmerő. Ha egy fél órás utat megteszek 15 perc alatt, akkor én vagyok a felelőtlen, ha ugyanezt csinálja Zoli, akkor ő, hű de tud vezetni, és istenként beszél róla. Ha 3 cm-re robogok el egy másik autó mellett, akkor én "szőke" vagyok, mert ilyen helyzetben csak gyök 2-vel mehetnék, dettó ugyanilyen szituban Józsi már Schumacher.

Ha mondjuk bevág elénk egy nő, akkor ő hül..e pic..a, ha egy pasi, akkor milyen élelmes. És még órákig írhatnám. Nem 2 napja van jogsim, mindig jól ment a vezetés, egyszer sem buktam meg egyik kategóriából sem, több oktató is mondta, hogy tök jó érzékem van hozzá, akkor a párom miért ilyen velem?


2013. jún. 11. 22:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
nem lehet hogy a férfiakhoz vonzódik véletlen? Vagy azokhoz is?Vagy csak nő gyűlölő ténylegesen...
2013. jún. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 acelsziv ***** válasza:
63%

Kérdezgesd:

-Apuci: csináltam már balesetet?

-nem

-idéztem elő veszélyes helyzetet?

-nem

-tettem kárt a kocsiban?

-nem

-akkor KUSS!!!

2013. jún. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%
Jesszus, hogy lehet, hogy az ilyen idiótáknak van nőjük, közben egy csomó normális pali kóborol az utcákon. Semennyire sem tisztel téged. Mit vársz a kapcsolattól innentől kezdve?? Ez később az élet több területén is elő fog jönni, meglátod. Az ilyen pasik szoktak halálosan megsértődni, ha a barátNŐjük többet keres náluk! Semmibe veszik a nőket, ez a betegség nem gyógyítható, dobd ki, de előtte még oszd ki.
2013. jún. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%

Én megállnék egy elhagyatott helyen,kinyitnám az ajtót,és közölném,hogy szállj ki.

És otthagynám.

Már megcsináltam.Viszont én sem szólok bele,ha ő vezet.

Azóta tiszteletben tartjuk egymást.

2013. jún. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
68%
Az ilyen pasik nagyon buták és valószínű, kisebbségi komplexusuk van. Hagyd ott, mert ez szánalmas és csak lehúzza az önbizalmad, mert ő ettől érzi magát jónak. Csomó ilyen pasival találkoztam, de az összes repült, mert nekem intelligens ember kell, nem egy buta emberszabású, aki csak arra képes, hogy verje a mellét a nagy semmiért.
2013. jún. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%
Lehet hogy csak irigy rád vagy komplexusai vannak, amiért nő létedre jobban vezetsz nála:D
2013. jún. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
32%
Te, én nő vagyok, ugyan nem szőke, de mégsem értem: tehát szokásod szántszándékkal átlépni a záróvonalat, gyorshajtani ("fél órás utat megteszek 15 perc alatt") és túl közel cikázni a többi autó között ("Ha 3 cm-re robogok el egy másik autó mellett") és mindezért elismerést vársz? Ez komoly?
2013. jún. 12. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
54%
7 Nem elismerést vár, csak azt, hogy ne húzzák le állandóan az önbizalmát és ne legyen egy haver fontosabb.
2013. jún. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Valószínűleg tényleg irigy, vagy kisebbségi komplexusa van.


"Te, én nő vagyok, ugyan nem szőke, de mégsem értem: tehát szokásod szántszándékkal átlépni a záróvonalat, gyorshajtani ("fél órás utat megteszek 15 perc alatt") és túl közel cikázni a többi autó között ("Ha 3 cm-re robogok el egy másik autó mellett") és mindezért elismerést vársz?"


Kicsit, NAGYON félreértetted a kérdést!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nem várok SEMMIÉRT elismerést!!!!!


Csak azt nem értem, hogy amiért egy pasi meg van dicsérve azért én miért vagyok leb...a!!!!!


Amiket fent leírtam azok csak pár példák a sok ezerből.

Most írhattam volna azt is, amikor levezettem Stuttgartba, megállás nélkül (pihenő nélkül, wc-re megálltam 3-3 percekre), majd aludtam 4 órát és jöttem haza akkor is én voltam a rossz, meg a hül..e, mikor meg mondjuk Gábor ment megállás nélkül 500 km-t, akkor ő milyen szívós!


Átléptem záróvonalat!!! Igen! És akkor mi van???

Ha pl. megy előttem egy lovaskocsi, és 10-el döcögök mögötte 8 km-en át, akkor mulya vagyok. Ha megelőzőm, miközben ott a záróvonal akkor felelőtlen. Ha ezt Péter csinálja akkor ő hű de élelmes!


Most nehogy azt mondd, hogy még sosem léptél át záróvonalat, vagy nem mentél át egy sárga-piroson (főleg ha a mögötted lévő még jön 1000-el, és nem akarod hogy ronggyá törjön)

, nem mentél a megengedettnél többel, ha valami életbe vágó fontos helyre mentél, ahonnan nem késhettél!!!!

2013. jún. 12. 08:53
 10/14 anonim ***** válasza:
81%

Kocsiból kirakás jó ötlet - főleg, ha mondjuk a tiéd az autó.

Csináltam már meg haver haverjával. Beszólogatott nekem (miért nem mész már, ed lassan megyünk, ne erre inkább arra), és nagyon meglepődött, amikor az első buszmegállónál kiraktam. Mondtam, hogy ha ennyire nem tetszik, akkor szálljon ki, és menjen busszal. Nem ő tesz nekem szívességet, hanem én neki. Nehezen hitte csak el, hogy komolyan gondoltam:D

2013. jún. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!