Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is felfigyel ezekre a...

Más is felfigyel ezekre a dolgokra, vagy csak én vagyok ilyen "érzelmes" ezen a téren?

Figyelt kérdés
Szóval egy kis községben lakom, magyarul faluban. És néha-néha mikor egyedül vagyok azon kapom magam, hogy elcsodálkozom úgymond a természeten. Főleg ilyenkor, tavasszal és nyáron. Egyszerűen imádom a virágok illatát, főleg este, mikor nyitva hagyom az ablakot és érzem ezt az igazai "nyár illatot" (én csak így hívom). Vagy pl. télen mikor a kéményből száll fel a füst, vagy csak ha sétálok, nyáron mikor ez az igazi nyári eső esik és a frissen nyírt fű illatáról már ne is beszéljek stb. Szóval ilyenkor mindig úgymond elérzékenyülök és azon gondolkodom, hogy ebben a rohanó világban más is észre veszi-e ezeket a dolgokat!? Ööö... nem vagyok dilis, sem pedig természet csodáló, sőt, csak néha jól esik megállni egy percre felfigyelni a természetre. A lényeg, hogy más is szokott-e így érezni, mert sajnos az a tapasztalatom, hogy ezekre az apróságokra már senki nem figyel fel és nem érdekli őket. :/
2013. jún. 15. 00:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Mintha magamat olvasnám.

Rögtön az ugrott be, h télen mikor olyan csípős hideg, de totál "tiszta" a levegő, mellé fehér az ég és csend van, sehol egy madár, se semmi.

Letisztult:D

De a nyári is jó, a virág, a nap a többi.

Szerintem ez sok mindenkiben meg van csak nem érnek rá az emberek.

2013. jún. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A téli, csípős hideget én is imádom. :)

És igazad lehet, az emberek sajnos nem érnek rá, pedig néha számomra nagyon nyugtató hatással van és fel is tud vidítani egy picit. :)

2013. jún. 15. 00:36
 3/6 anonim ***** válasza:

Azért gondolom ezt, mert én is állandóan sietek és egyszer úgy megálltam és akkor jöttem rá, h heeej.

Az is nagy kedvenc mikor bejön az első tavaszi napsütés majd este már hiába szépen süt a nap, hideg van és tudom, h jön a jó idő stb(mondjuk ez éven ez kimaradt)

Ősszel ugyan ez csak fordítva, süt a nap, de már hideg szél fúj....:P

2013. jún. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az ősz a kedvenc évszakom, szerintem akkor a legszebb a naplemente. Szerencsémre a szobám ablakából tökéletesen végignézhetem minden egyes nap. :)
2013. jún. 15. 00:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, talán akkor játszik a legtöbb színben, de én ennek ellenére jobb szeretem a nyarat, annál jobb nincs;)
2013. jún. 15. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele, pedig én Bp. belvárosának a közepén lakom.


Esténként leszoktam menni sétálni, és olyan fincsi illatok vannak bizonyos helyeken :)

Vagy kiülök naplementét nézni a Duna parton.

2013. jún. 15. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!