Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy minél több...

Miért van az, hogy minél több nációval rendelkezik egy embernek a felmenői, annál életrevalóbb, szebb, egészségesebb az illető?

Figyelt kérdés

Ismerek egy lányt,akinek az ősei között voltak szerbek,cigányok,bosnyákok,horvátok és a többit nem is tudom már.

Na most ez a lány annyira gyönyörű,eszes,elbűvölő hogy szavakkal nem is tudom leírni.

Ez a lány maga a csoda,35 éves de még csak egy lyukas foga sincs,makkegészséges.


2013. jún. 15. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Ez azért van, mert belézúgtál.
2013. jún. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Íme a tökéletes példa arra, miért fontos az emberi faj genetikai diverzitását fenntartani.
2013. jún. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Régen voltam belé szerelmes,azóta ő Ausztráliában él.

Őszintén szólva csak úgy unalmamban eszembe jutott a lány,és mivel azóta sem találkoztam hozzá foghatóval,gondoltam megkérdezem itt,hogy mi ennek a magyarázata.

A lány kb. 170cm magas,hosszú egyenes,fekete haja van,vékony de nagyon csinos alkat,a szeme pedig vmi eszméletlen szép,mély sötétzöld,enyhén mandulaszerű

formákkal.

A bőre mint a tejeskávé,mindenhez hozzá tud szólni értelmesen,mintha csak ezt tanulta volna,pedig érzi közben az ember,hogy ösztönösen teszi.

2013. jún. 15. 18:04
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem minden esetben így van.

Az én felmenőim is elégé változatosak,én is egészséges vagyok(van aki szerint szép van aki szerinte nem annyira),de az egyik barátnőm is rengeteg nációval rendelkezik,(többek között bolgárral és mexikóival is)de egészségesnek nem lehet nevezni,és szépnek is igazán,inkább átlagosnak.

2013. jún. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ennek az ellenpéldája az, hogy a beltenyészet meg néha torzuláshoz vezet.
2013. jún. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor lehet hogy Hitler elképzelése az árja német fajról,mára már "beteg" embereket okozott volna?
2013. jún. 15. 18:52
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha az egyedek nem is, a faj gyengébb lenne, az biztos.

Minél nagyobb egy faj genetikai változatossága, annál életképesebb, annál nagyobb valószínűséggel tud adaptálódni a környezeti változásokhoz.

2013. jún. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!