Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gyenge személyiségbol valhat...

Gyenge személyiségbol valhat egy nagyon eros?

Figyelt kérdés
2013. jún. 26. 23:34
 1/10 anonim ***** válasza:
válhat, de ahhoz nagyon erős személyiségnek kell lenni :D
2013. jún. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
persze, az emberek változnak
2013. jún. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem semmiképpen. Az oké hogy változunk, de ilyen alapvető dolgokban nem.

Ez olyan mintha arról beszélnénk hogy egy introvertált személyiségből válhat e exrtovertált. Egyszerűen nem fog megtörténni.

2013. jún. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem kizárt. Engem anno nagyon befolyásolható személyiségnek tartottak, tényleg az is voltam, ma pedig senki hülyesége nem fog rajtam, konok lettem és állhatatos. És nem hiszem, hogy egyedül lennék ezzel.
2013. jún. 27. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Éppen azért beszélünk gyenge személyiségről és erős személyiségről, mert ez nem egy felvett tulajdonság, ez maga a személyiségünk, amivel születünk. Mint pl a bőrszínünk. Takargathatjuk, de megváltoztatni nem tudjuk. Tehát a gyenge személyiség játszhatja az erőset, de csak ideig-óráig. Soha nem lesz igazán erős, soha nem fog belőle jönni a dolog.
2013. jún. 27. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hittel és akarattal válhat.
2013. jún. 27. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
lehet, de ahhoz magának kell eldöntenie a változást. pl stílust kell váltani. meg kell tanulni, mikor kell letojni a dolgokat és mikor érdemes visszaszólni, felemelni a hangot.
2013. jún. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

5.

A személyiség csak részben veleszületett, nagymértékben függ attól, hogyan szocializálódunk, milyen környezetben növünk fel, milyen hatások érnek bennünket a külvilágból. Max. az alapjegyek azok, amiket már hozunk magunkkal, de neveléssel még azok is elfojthatók - erre számtalan szomorú példa van, pl. azok, akik erőszakos és hanyag környezetben nőnek fel.

2013. jún. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem önfejlesztéssel lehetséges.
2013. jún. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szélsőségből szélsőség... Talán még könnyen is. Ha a cél a kiegyensúlyozottság, akkor bölcsesség tölti meg a házat.
2013. jún. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!