Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szeretek zenét hallgatni, de...

Szeretek zenét hallgatni, de bulizni nem szeretek. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Szeretek zenét hallgatni, de bulizni nem szeretek menni, nem tudom miért, de engem nem érdekel a bulizás. Van még itt olyan aki nem szeret bulizni járni? Az ismerőseim közül szinte csak én nem.
2013. jún. 27. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Én csak házibuliba szeretek.
2013. jún. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Megidézlek ***** válasza:

"ezt az egyetlen tanítást adom neked: soha ne tégy a természeted ellen! Még ha a világ összes buddhája csóválja is a fejét, rájuk se hederíts! Semmi közük hozzád! Ők is csak azt tették, amit helyesnek éreztek, neked is azt kell tenned, amit te magad helyesnek érzel."

-Osho

2013. jún. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha a bulizás alatt disco-t értesz, akkor én sem szeretek, főleg azért nem, mert nem kedvelem a mai zenét. Én az a kocsmába beülős, iszogatós típus vagyok, de a házibulikat is szeretem és a jó kis koncerteket is.
2013. jún. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok vele. Egy ideig zavart a dolog, mert a korosztályomban mindenki bulizni szokott járni, de aztán elfogadtam hogy én nem ilyen vagyok és kész. Megtaláltam a magam szórakozását. Ami nem megy, nem kell erőltetni. :)
2013. jún. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én sem szeretek buliba járni. Életembe kétszer voltam discoba elég is volt nekem annyi, az nem az én stílusom.

Én jobban szeretem a házibulikat ahol a szűk haveri körrel összeülünk és beszélgetés, video nézés, zene meg ilyenek mennek, esetleg póker nekem ez a világom de ezt sem viszem túlzásba.

Kocsmába is csak nyáron megyek mert a szabadtérit szeretem ahol elég sokszor van élő zene hétvégéken.

2013. jún. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én sem szeretek. addig, hogy mászkálni a városban, addig oké, de az osztályom leginkább tömeghelyekre jár, én meg nem bírom a heringpartyt :D ami nem megy, azt nem erőltetem.
2013. jún. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!