Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha lenne lehetőséged arra,...

Ha lenne lehetőséged arra, hogy más legyél, hogy olyan legyél, aki mindig is akartál lenni, csak egy szavadba kerülne, akkor élnél vele?

Figyelt kérdés
Van aki gondolkodás nélkül mondana igent? Én azt hiszem így lennék vele.
2013. jún. 28. 00:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Ki ne mondana erre igent?
2013. jún. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem akarok más lenni,így is kevés ilyen ember van mint én,és örülök hogy ilyen vagyok.Ha külsőre a is érvényes lenne ez a dolog akkor persze.
2013. jún. 28. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Külsőre nem érvényes, csak belső tulajdonságokra.
2013. jún. 28. 09:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez ellentmondásos, mert tegyük fel, hogy kitartó szeretnék lenni. De ez azt jelenti, hogyha elérem a vágyamat, addig rengeteg munkát belefektettem, következetesség, akaraterő, és egyéb dolgok fejlődtek bennem, ez maga a kitartás, tehát fontos az oda vezető út. Egy pillanat alatt nem lehet kitartónak lenni, mert a kitartás az pont nem a pillanatokról szól. :) De lehet, hogy más tulajdonságoknál működne, csak most hirtelen ez jutott eszembe. De szerintem izgalmas dolog az embernek dolgoznia saját magán, fejlődni, jobbá válni, és a türelem és a munka hozta eredmény sokkal édesebb, mintha csak úgy az ölünkbe pottyanna. :)
2013. jún. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha külsőre nem érvényes akkor nem. Elégedett vagyok a belső tulajdonságaimmal. :)

15/L

2013. júl. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!