Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Idegesítőek lehetnek ezek a...

Idegesítőek lehetnek ezek a tulajdonságaim? Ti mit gondoltok az ilyen (-lent-) emberekről?

Figyelt kérdés

Például utálom, ha valaki rálát a monitoromra, és ha valaki leül a hátam mögé, mikor gépezek, akkor direkt elfordulok, hogy ne lássa... Meg leginkább egyedül szeretek enni, ezért legtöbbször akkor eszem, amikor már a többiek befejezték, sőt, már el is mosogattak, és bemennek a szobájukba (kolis vagyok). Vagy például ruhát venni se tudok, ha valaki ott van velem, mert egyszerűen idegesít, hogy látja, milyen ruhákat próbálok fel, vagy nem tudom... :S Vagy pl buszon utazni is csak úgy szeretek, ha nem kell senkivel beszélgetni, csak nyugodtan nézhetem a tájat az ablakból... Most kb ennyi jutott eszembe.


De én olyan rosszul érzem magam ezek miatt!! Én nem akarom, hogy engem idegesítsenek mások, de mégis idegesítenek! :S Olyan bűntudatom van és olyan rossznak érzem magam... És ezért persze kerülöm az ilyen helyzeteket, ami ugyebár szinte egyenlő azzal, hogy kerülöm az embereket... :( Pedig én szeretnék barátkozni, meg szoktam is, mondjuk suliban, de ha megéhezek, akkor mindig valahogy lerázom az embereket, meg direkt bedugom a fülembe az mp3-at, meg ha valaki rám néz, elfordítom a fejem, hogy lássa, mert MEGŐRÜLÖK attól, ha valaki beszél hozzám evés közben, vagy "neadjisten" kérdez is valamit, és akkor nekem kéne beszélnem evés közben... De hát gondolom, mindenki tök hülyének néz! :( Én miért vagyok ilyen magamnak való? :-/



2013. júl. 1. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Van egy ikertesóm? :O

Eléggé magamra ismertem, csak engem ez nem frusztrál :D

2013. júl. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%

Hát nem könnyű eset, de az evést azt tekintsd alap dolognak, nyugodt lehet senki nem fog megszólni ha kajával a szádban beszélsz, csak arra figyelj hogy ne lógjon a szalámi a szádon :D

Az öltözködés valóban intim dolog, én srác létemre így viselkedek, annyi különbséggel hogy családban nem vagyok szégyellős

21/F

2013. júl. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első: Lehet, hogy nekem is meg kéne próbálni letojni...

Második: Te kicsit félreértetted a dolgokat!

Köszi, hogy írtatok! :-)

2013. júl. 1. 15:48
 4/4 anonim válasza:

én is hasonlo vagyok az evést leszàmitva néha :)

19l

2013. júl. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!