Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen elvárásaik lehetnek a...

Milyen elvárásaik lehetnek a férfiaknak a nők felé? Milyen elvárasok ne legyenek semmiképen, HÖLGYEK?

Figyelt kérdés
Kérek mindenkit, hogy ne bagatellizálja el :) Köszönöm!!

2013. júl. 3. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát egy férfitól elvárás lehet az,hogy legyen a nő:

-higiénikus,ápolt(ha a férfi nem akar pórul járni)

-jól öltözött(ha a férfi igazi nőt keres)

-tudjon takarítani,főzni,mosni vagy legalább a hajlandóság meglegyen benne,

-szeresse a gyerekeket(ha a férfi is akar gyerekeket)

-legyen megbízható,

-legyen becsületes.


De amit mástól elvársz,azt teljesítsd te is,tehát te legyél férfiként mindig higiénikus,jól öltözött,minimum seperj fel 2 hetente egyszer,szeresd a gyerekeket(ha a nő is akar),legyél megbízható és becsületes.


Ennyi az elvárható.De olyan,hogy azonos céljaitok legyenek meg oda költözzön ahova te akarod,azt nem várhatod el.Így nem jön össze egy kapcsolat sem.

2013. júl. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nőként:

- ne akarjon megváltoztatni

- a háztartási munkákat ne tekintse kizárólag női feladatnak

2013. júl. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 nagylzs ***** válasza:

Bármilyen elvárás lehet. Itt senki nem fogja neked megmondani, hogy milyen legyen és milyen ne legyen. Ebben a témában nincs "normális" és nincs "átlagos". Esetleg olyan van, hogy "társadalmilag elfogadott". Elég nagy szabadságban élünk ezen a téren. Szerintem nem az a fontos, hogy konkrétan mik az elvárások, hanem az hogy annál a két embernél akik kapcsolatban vannak, jól működjön a dolog. (Azaz: ne legyenek teljesíthetetlen elvárások, mindkét fél viszonylag elégedett legyen azzal amit kap és amit ad.)


Szerintem ennél jobban nem lehet - általánosságban - megválaszolni a kérdést. Konkrét esetben lehet jobb választ adni, de ahhoz ismerni kell a konkrét eset konkrét körülményeit.

2013. júl. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

-Legyen ápolt, higiénikus

-Jól öltözött

-Vékony (Ez van, le lehet pontozni, én a vékony lányokat szeretem...)

-Ne legyen lusta, ha kell neki valami, dolgozzon meg érte

-Ne legyen nagyon anyagias

-De ne legyen spúr se

-Szeressen kimozdulni otthonról

-Ne legyen "hideg", lehessen vele romantikázni, csillagokat nézni

-Lehessen vele filozofálni az élet nagy kérdéseiről (Tehát legyen intelligens is)

-Legyen kedves (!!!)

Én ezeket várom el a lányoktól. Tudom, ez rengeteg, és ha nagyon akarnék, tudnék még írni. Lehet nem fogjátok elhinni, de már nem egy "megfelelő" lányt találtam, de sajnos velük sose jön össze, nincs meg a "kémia". Na majd egyszer...

2013. júl. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!