Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Magas, vagy inkább alacsony...

Magas, vagy inkább alacsony lánynak lenni jobb?

Figyelt kérdés

2013. júl. 3. 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

én magas vagyok eléggé(178 cm)és szerintem alacsonynak egyszerűbb

alacsony lány például tud nőni pár centit egy magassarkúval

2013. júl. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Én magas vagyok, sokáig azt hittem nyűg. Aztán lett még magasabb párom, most már nem zavar. Szerintem mindegyiknek megvan előnye, hátránya. Pl. én alig találok olyan farmert, ami jó derékban, és hosszban is. Elég sok ruhát nehéz találni, de főleg nadrágot.
2013. júl. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Én alacsony vagyok (160 cm), de én szeretek pici lenni :-) A nadrág viszont nekem is problémás.
2013. júl. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Én 155 cm vagyok, de szeretek pici lenni a fiúk mindig azt mondják cuki vagyok :D
2013. júl. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%

Így igaz! A pici lányok cukik! :D

Na jó, ez pedósan hangzott, de értitek, hogy értem!

Viszont a magas lányokkal sincs bajom. :)


Csak hogy a kérdésre is válaszoljak: A magas lány ismerőseim folyton nyavalyognak a magasságuk miatt, az alacsonyak pedig szerencsésnek tekintik magukat. Tehát szerintem alacsony lánynak lenni jobb.

2013. júl. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 edward elric válasza:
70%
nem legyél magas mert szívás picinek lenni tudom jól én is pici vagyok :u
2013. júl. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%
Ed xD
2013. júl. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
0%
Én nagyon magas vagyok(11 éves 158 cm)koromhoz képest,de én szeretek magas lenni.mindent elérek amit akarok(magasságilag xD)és a fiúkkal is ezért jövök ki jól :D elverem azt akit akarok,megvédem azt akit akarok.és a fiúknál is az a szerencsém,hogy a magasabbak helyesebbek :33
2014. dec. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!