Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért baj az, ha valaki emo,...

Miért baj az, ha valaki emo, vagy scene emo? Mi bajuk van velük az embereknek?

Figyelt kérdés

2013. júl. 9. 20:30
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Az erkölcs határain kívülre kerültek. Ez a baj.
2013. júl. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem csak annyi a bajom, hogy egyet ismertem, jártam is vele...de az akkora r*banc volt, hogy akkor még nem b@s*z*tt Európa...ráadásul hülye is és örült is volt..


Köszi nekem ennyi elég volt az ilyenekből :)


A Scenékkel nincs bajom, csak fiún b*zis :D

2013. júl. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én lány vagyok és scene.. de nem vagyok r*banc, nem is öltözködöm úgy, csak kicsit szinesebben, és sötétebben sminekelem magam. De nekem még sose szólt be senki, viszont ismerek olyat, akit nagyon sokan bántottak azért mert emo volt. Nekem semmi bajom nincs velük, mert végül is én is az vagyok, csak öltözködésben másabb. Csak nem értem, hogy miért baj az, ha valaki másabb mint mások.
2013. júl. 9. 20:58
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs bajom az emókkal. :) Azok az emberek, akik kiközösítik őket, csak mert mások, általánosítanak, pedig ahogyan nincs két egyforma ember, úgy sincs két egyforma emo.
2013. júl. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én is emo vagyok, engem is volt hogy sokat bántottak ezzel az emosággál. Mikor azlettem. De betudtam illeszkedni. Idősebbek pl anyám, soha nem fogja megérteni. Nem is kell. A barátaim meg ha nem lrtik meg akkor nem is igazi barátok.

Hogy miért nem? Fiúknél többnyire "b*zis" .... csak mert pár emo fiú párt lehet látni a neten. Lányokhoz nagyon nemtudok mit szólni... Szerintem szépek az emo/scene lányok :) Különlegesebbek.

De ez csak az én véleményem.

16/f

2013. júl. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem létezik olyan, h "scene emo". A scene nem emo.

Nekem akkor szólogattak be, amikor 2-3 éve nagyon színes volt a hajam, négyféle szín volt benne (nem természetes) + szőke és barna.

2009-ben csak emo barátaim voltak. A mostani barátaimra ez egyáltalán nem jellemző, azonban elfogadnak olyannak, amilyen vagyok. Kissé furcsa, kissé színes, de így szeretnek, és nem szégyen velem mutatkozni. Ha igényesen nézel ki, nem fognak alázni. Vannak olyan bunkó emberek, akik bármit teszel, be fognak szólni, ezért ha egyedül járkálsz az utcán, inkább hallgasd a zenét egy fülhallgatóval, és ne vegyél tudomást a szemétségekről.

2013. júl. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Hát, legtöbb ember azt hiszi mindenki csak egyforma lehet. Nem lètezhet olyan ember, aki kicsit is kitűnik a többiek közül. Szerintük, persze. Èn is emo vagyok, de annyira nem hordok fekete cuccokat. A legtöbb ember, azt gondolja, aki csak egy kicsit is kitűnik a tömegből, annak feltűnèsi viszketegsège van, vagy nem figyelnek elèggè rá a szülők. Engem nem nagyon èrdekel mit gondolnak rólam, csak azt utálom, mikor úgy ítèlkeznek mások felett, hogy nem is ismerik.
2013. júl. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy barátnőm kicsit hajaz az emo megjelenésre (sokszor van feketében, satöbbi), és megbámulják a buszon, teljesen idegen emberek beszólnak neki, lökdösik. Belsőre teljesen jó lány, kedves és nem erkölcstelen - mint az első válaszoló írta - csak ugye mindig egyszerűbb kinézet alapján ítélkezni.
2013. júl. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Mert az emberek szemetek...emo vagyok vagyis vmi olyasmi...engem is folyton megszólnak...
2013. aug. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szia!

Nekem nincs semmi bajom mivel Ire Emo vagyok én is.

Igazából csak tényleg az olyan emberek ítélik el akik magukat sokkal jobbnak hisznek.

Megosztom vele/d/tek:

Tiszta fekete cuccban a vonaton kint álltam annál az ajtós résznél. Majd éreztem hogy valaki néz. Keresni kezdtem és egy nagyon helyes, teljesen átlagos fiú nem bírta levenni a szemét rólam. Pedig idősebb mint én az tuti :D. De mentünk egy "közösségi helyre" ahol 2 csaj közt kellet elmennem. Majd'nem fellöktek.

Szóval vannak RENDES emberek akik nem viselkednek úgy mintha valami leprások lennénk.

2013. aug. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!