Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezt mért csinálhatja a srác?...

Ezt mért csinálhatja a srác? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval... Van egy srác, nem tudjuk egymás nevét se. Csak többször is láttuk egymást, mert egy helyre járunk. És nagyon helyesnek tartom egyébként, eszméletlenül jól néz ki, de mind1, nem erről van szó:DDDD tehát olyan csillogó szemekkel nézett rám, mikor rám nézett. És a tekintete is nagyon bájos volt akkor. És volt, hogy tőle kábé 20 méterre lehettem, ültem, és nem látott rám, csak a kocsijuk oldalától. odaállt a kocsijuk oldalához, és ott állt, semmit nem csinált, csak felém fordulva állt, és nézett felém. nem volt mögöttem senki, akit nézhetett, csak egy kicsit kövérkés csávó, tehát kétlem, hogy őt nézte. és mikor észrevettem, hogy néz engem, akkor odanéztem, és továbbra is ott állt és nézett felém. elnéztem. szemem sarkából láttam h még mindig bámul, így visszanéztem. akkor is még nézett felém, vagy rám. és utána, mikor elnéztem onnan végleg, akkor ment el a kocsi oldalától. és mikor elmentem barátnőmmel előtte, szabály szerűen éreztem, hogy követ a szemével. és bármikor meglátott, rámnézett, és szinte csillogott a szeme is, úgy nézett rám..... ez mi lehet? Én 14/L és ő is 14 éves lehetett, és fiú persze.

2013. júl. 20. 15:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Tetszel neki, nagyon.
2013. júl. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Na vajon miért?:)

Tetszel neki.

Hajrá ^^

2013. júl. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De nem is ismerjük egymást:D De amúgy nagyon az esetem a srác. És az a legrosszabb, hogy kiszámíthatatlan, hogy mikor találkozunk. Mert csak akkor találkozunk, ha arra a bizonyos helyre megyek. Azt nem mondom el, hogy milyen hely az, mert még véletlen is valamelyik ismerősöm megtalálja ezt a kérdést, akkor tudni fogja, hogy Én tettem fel, és akkor már bajok lennének:DD Meg hát még csak a keresztnevét sem tudom. egyedül azt tudom, hogy melyik suliba jár, de annak a sulinak pont nincs fent osztálynévsor, így nem tudok rátalálni:s
2013. júl. 20. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!