Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A mai fiatalok miért viselkedn...

A mai fiatalok miért viselkednek így?

Figyelt kérdés

Ez az új trendi generáció. Tükörben fényképezés, pózolás. Feltűnési viszketegségük van, vagy viszket a nunijuk?


Ha így megy tovább, ránőnek a szüleik fejére, és majd ők fogják a szüleiket irányítani ostorral meg szitkozódással.



2013. júl. 25. 21:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
73%
Nem mindegyik viselkedik így, csak pár kirívó kivétel...
2013. júl. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát sajnos már nem csak pár.....ez a világ egyre elcseszettebb......na várj mindjárt megyek azt fel is akasztom magam
2013. júl. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%

Nem csak pár kivétel. A kivétel az aki nem ezt csinálja.

Jól mondod, feltűnési viszketegségük van.

2013. júl. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Az...és egyre többnek mert aki már nem csinálja az lessz a végén a különc azt mindenki nyomorékozza...és ez terjed mind egy vírus
2013. júl. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Ez olyan, mint egy vírus, ami végigsöpör a földön. Sajnos, 80%-ban erről a média tehet (énekesek, műsorok), 10%-ban az, hogy milyen baráti társaságba keveredik bele, és 10%-ban a szülők.


A legmeghatározóbb a média. Akik bíztatják a fiatalabbakat, hogy fényképezzétek csak magatokat a tükörben, sztárok gyerekei pózolnak, mert ők később modellek akarnak lenni, a gyerek is pózol a való életben.

2013. júl. 25. 21:18
 6/17 A kérdező kommentje:
Sajnos ők kirívóan viselkednek, ami felkelti a pedofilok figyelmét, és a pedofilia nemhogy megszűnne, de még jobban felerősödik ezáltal. A fiatalok rakják a fát a tűzre.
2013. júl. 25. 21:21
 7/17 anonim ***** válasza:
74%

De ami a legszomorúbb hogy ez a generáció fogja nekünk megdolgozni a nyugdíjat vagyis nekem. Nem tudom te hány éves vagy.

De én ettől nagyon félek.

2013. júl. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ milyen körökben mozog az ember ;)

A médiát ért kritika viszont jogos...(SP,1Direction,Justin Bieber,Való Világ,Éjjel-Nappal Budapest,Fluor Tomi)

Nézzétek meg a magyar sztárokat!!! Kiver a víz ha rájuk gondolok és arra mi kell itt a népszerűséghez...

Visszatérve a témához:amíg ez alapján szociálódik az új generáció ne várj többet

2013. júl. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
30%
Hiába az én korosztályom nekem a nyolcas amit felsorolt műsoroktól és zenészektől egyszerűen felfordul a gyomrom mert semmi természetes nincs az önfotózásban hülyeség ez az egész önfotózósdi egy nagy baromság.
2013. júl. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Beírsz ide egy kérdést, amiről úgyis tudod, kik és milyen módon fognak reagálni rá. Nyilvánvalóan tiszta provokáció.
2013. júl. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!