Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Léteznek még 20 év körüli,...

Léteznek még 20 év körüli, félhosszú hajú, normális, kedves, NEM hazudozó, egyedülálló fiúk/férfiak?

Figyelt kérdés

Természetesen heteroszexuális srácokra gondolok. Nem érdekel az anyagi helyzete, nekem nem az számít. A beszólogatók kedvéért közlöm, hogy nekem tetszik a félhosszú haj srácoknál, gondolom mindenkinek van valami, ami jobban felkelti az érdeklődését.

Ha vannak ilyenek, merre élnek, miért nem találkoztam még velük sehol? :D



2013. júl. 28. 22:50
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

#19

A normális nálam azt jelenti, h barátságos, nem bunkó (velem ne legyen az, másokkal nem nagyon izgat milyen :D), őszinte, lehet vele sokat hülyéskedni, de néha tud komoly is lenni, legyen témája (nem kell az a "mondj valamit", "mesélj magadról", "kérdezz!" duma >.< vagy van téma, vagy nincs, ha nincs akk meg nem érdemes társalogni, mert nem értenénk meg egymást), és ne legyen perverz :'D (ez utóbbi lehet megint nem egyértelmű, h mit takar... :D). nálam ezt jelenti a "normális" :D


#14, #16, #20

leírom privátban...

2013. aug. 1. 09:32
 22/23 anonim ***** válasza:

Pl én ittvagyok 21évesen nem iszok,nem cigizek,nem drogozok mert látom hogy ezeknek semmi értelme! és hetero jó fej hülyéskedős de arról van tudom komoly is lenni megértő tipus

kapcsolatban megérő kedves.. csak most szingli sajna :/

2013. okt. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
NEM:)
2016. aug. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!