Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valakinek azt mondják, h...

Ha valakinek azt mondják, h fogyatékos, vizsgáltassa meg magát, és elhiszi, sőt időpontot is kér az orvostól stb, az normális?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősömet a "fogyatékos" jelzővel illette valaki, amiért rosszul csinált vmit, az ismerősöm meg véresen komolyan vette ,azóta abban a hitben él h ő szellemi fogyatékos, időpontot kért az orvostól kivizsgálásra is..

Eddig egy átlagos intelligenciával rendelkező embernek gondoltam, de ez meglepett, azóta nem tudom mit gondoljak a fent említett személyről (pár hónapja ismerem csak).

Ti mit gondoltok erről??



2013. aug. 1. 16:51
 1/4 anonim válasza:
95%
Valószínűleg az önbecsülése igen lent lehet. Nem lehet túl nagy önbizalma, ha ilyeneket ennyire magára vesz, esetleg többször mondhatták már neki ezt.
2013. aug. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Biztosan nem fogyatékos, inkább csak pszichológusra lenne szüksége. Nagy eséllyel normális, csak nincs aki támogassa, nincs önbizalma, lelkileg mélyponton van stb.
2013. aug. 2. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy fentebb írták, szegény nagyon érzékeny lelkű lehet és az önbecsülése tényleg nagyon kicsi.

Amúgy meg ez a "fogyatékozás" is mostanában afféle divatszó lett. Már hallottam olyat is, hogy valakinek mondták, hogy "te Dawn kóros" vagy "te autista". Pedig talán gőze sincs, mit is jelent az a szó.

Nem tudom, mire jó ez. És ráadásul sérti a valóban fogyatékos / vagy fogyatékkal élő / személyeket is.

Szóval, elég tapló volt az is, aki az ismerősödet fogyatékosnak nevezte.

2013. aug. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A p*kolba a gerinctelen, csak oltó emberekkel végre !! Engem már oltárira tudnak idegesíteni !

Próbáld meg megyőzni hogy nem az, próbáld növelni az önbecsülését, erősítsd meg a lelki világát ha tudod :)

2013. aug. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!