Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valami elkezdődött, csak...

Valami elkezdődött, csak szerintem mindketten hasonló cipőben járunk. Mi legyen a következő lépés?

Figyelt kérdés

Találkoztam a napokban egy régi ismerőssel, akivel kb 12 évvel ezelőtt, egy bulizós estén összejöttünk, de nem lett folytatás. Közel nem kerültünk azóta sem egymáshoz, de vannak közös barátaink, és ha bármikor találkoztunk, az mindig pozitív volt, tehát a kölcsönös szimpátia megvolt, és megvan most is. Szinte mindig eszembe jutott, hogy lehet életem párját szalasztottam el akkor.

Most, hogy találkoztunk, erős késztetést éreztem, hogy randira hívjam, meg is tettem, persze nem egyből gyertyafényes vacsorára hívtam, csak javasoltam, hogy fussunk össze valamikor. Mivel Ő éppen dolgozott, abban egyeztünk meg, hogy majd virtuálisan megbeszéljük. Ráírtam, visszaírt, másnap egy időben voltunk fenn, akkor beszélgettünk, és én azt vettem ki a szavaiból, hogy Ő egy olyan Nő, aki kissé nehezen nyit, és gondolom, hasonlóképpen, mint én, sokat volt egyedül, ezért nehezen adja fel az eddigi, megszokott életét. Volt egy olyan mondata is, hogy neki ez egy nagy elhatározás, ami nekem pozitív, mert szerintem komolyan vett, másrészt nem mondott nemet :)

Szerintetek hogy folytassam úgy, hogy ne is nyomuljak nagyon, de azért érezze, hogy bennem elindult valami felé?


2013. aug. 11. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:
És akkor megszólalt az apáca... Atyám, ismeri a 123.zsoltárt?
2013. aug. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
?
2013. aug. 11. 18:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Pffff

Megy a pap és az apáca a kocsival, és a papnak beleakad az ujja az apáca ruhájába.

- megszólal az apáca, atyám ismeri a 123. zsoltárt?

-Igen. Majd a pap visszahúzza a kezét

ez megismétlődik 3x, végül kirakja az apácát a zárdánál és hazahajt.

Rohan a zsoltárkönyvhöz, felüti a 123.nál...2

"Menj tovább a megkezdett úton és megleled az üdvöséget...

2013. aug. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:) Ok. Csak tanácstalan vagyok, de majd úgyis úgy alakul, ahogy alakulnia kell...
2013. aug. 11. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!