Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ekkorát változni ilyen gyorsan...

Ekkorát változni ilyen gyorsan, kamaszkor miatt?

Figyelt kérdés
Régebben kb 2-3 hónapja még teljesen más voltam, mint mentalitásban, mint ízlésben, magamba forduló tipus, aki nem beszél senkivel. Folyton feketében jártam, ki sem muzdultam a házból. Alig nevettem, nem érdekelt semmi. Most meg, mintha kicseréltek volna... imádom a színes dolgokat, a szoknyákat (amiket egy éve egy világért fel nem vettem volna), az indiai stílusú cuccokat, a kis mütyür ékszereket, valamint a régi szorongós énem vidámmá, és teljesen békés, szelíd jellemmé alakult, és simán megcsinálok bármit (felhúzok olyan dolgokat, amiket más soha nem venne, leülök a fübe anélkül hogy érdekelne, koszos lesz-e a ruhám, ilyenek), és nem érdekel mások véleménye. Lehet ez a kamaszkor következménye?

2013. aug. 28. 22:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is rengeteget változtam csupán pár hónap alatt. Bár én nem úgy, mint te, de nagyjából azokban, amikben te is. Véleményem szerint lehet a kamaszkor a hunyó.

(De nekem bizonyos körülmények miatt előbb vagy utóbb, de kellett volna változnom.)

2013. aug. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, lehet. A hormonok csodákra képesek. Mindenki folyamatosan változik, az ízlés is változik, ahogy az életfelfogás is, stb.
2013. aug. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nos velem ugyan ez történt csak visszafele. (Leszámítva azt h én mindig is sz*rtam az emberek véleményére)
2013. aug. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!