Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mindent el kell tűrni a...

Mindent el kell tűrni a kisebbséghez tartózóktól?

Figyelt kérdés
Egy kis boltban dolgozom és van egy "kedves" vevőnk, aki öregasszonynak titulál, megjegyzéseket tesz arra nézve, hogy már nem vagyok fiatal. Igen, nem vagyok fiatal és meglátszik rajtam bizonyosan a fél évszázad minden búja-baja :(, ráadásul vékony vagyok, kis alkatú, bántó számomra, hogy ezt egyenesen, mások előtt a szemembe mondja. A kolléganőm azt tanácsolta kérjem ki magamnak, de ilyenektől? Mit mondhatnék neki?
2013. szept. 2. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Hogyhogy ilyenektől?


Nem attól fog valaki megalázó, megszégyenítő, lealacsonyító dolgokat mondani, hogy kisebbséghez tartozik. Minden napos dolog, hogy ilyesmit mondanak az embernek, legfeljebb nem mindenki ennyire nyíltan teszi.


A legtöbb, amit tehetsz, hogy elmondod a szégyenérzeteid egy olyan embernek, akiben megbízol, és akiről tudod, hogy nem hagy cserben.

2013. szept. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Eladóként az ilyet meg kell tanulnod kezelni.
2013. szept. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sajnos az utolsóval egyet kell értenem :(

Mindent a vevőért :( nincs mese. Ha megmondod neki, pimaszságnak fogja vélni s nehogy a munkahelyedbe kerüljön. A másik, nehogy még te felelj meg neki !!! Mivagy te a kutyája aki azt csinál amit ő mond? Naneee ! Vicceld el a dolgot vele, hagyd rá ! :)

2013. szept. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 gabrielwright ***** válasza:
100%
Csak Hofi poénja jut eszembe, amikor a mentős mikor elvitték azt mondta neki: Maga túlsúlyos! Mire HOfi: Maga meg szép. :) Ha tudsz még mosolyogni is mellé akkor te vagy a király.
2013. szept. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, elvicceltem:), csak szerettem volna tudni mások véleményét.
2013. szept. 3. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!