Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyenek a mai emberek,...

Miért ilyenek a mai emberek, és ti hogyan kezelitek ezeket a helyzeteket?

Figyelt kérdés
Mindenért el tudnak ítélni. Gyerekkorában nem tud fára mászni? Ítéljük el! Csúnyán ír? Ítéljük el! Szereti Justin Biebert? Ítéljük el! Szerelmes? Ítéljük el! Nem követi a divatot? Ítéljük el! Érettebb a koránál? Ítéljük el! - És a többi. Azzal nem vagyok teljesen tisztában, miért lesz ilyen valaki. Én nem is próbálok nekik megfelelni, de régen megpróbáltam, és úgy se volt jó, ahogy először mondták. Ma már tudom, hogy kár miattuk szenvedni, egy pofont se érnek (:D), de azért rohadt idegesítőek tudnak lenni. Mert ők küldik le a másikat a padlóra, és akkor azon röhögnek, hogy hogyan küszködik. Aztán mind megsértődnek, ha mondanak nekik valamit, és meg vannak győződve a maguk eszéről. Titeket nem idegesítenek? Hogy kezelitek, ha minden áron belétek akarnak kötni?

2013. szept. 20. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

Mégis, ki az az "ők"?

Az X-Aktákban mindenféle titkos társaságokra használták folyton ezt a ködös megnevezést...

2013. szept. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Olvasd el a kérdést, és meg fogod tudni, kik azok az ők :D
2013. szept. 20. 20:45
 3/5 anonim ***** válasza:

Elolvastam.

Nem tudtam meg.

2013. szept. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Mirk ***** válasza:

Nem a mai emberek ilyenek, hanem az emberek.

Szokj hozzá.

2013. szept. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én soha életemben nem foglalkoztam a társadalmi konvenciókkal és ebből nekem nem is volt bajom. Középsuliban is mindig nagyon különc volta, furán öltözködtem, fura zenéket hallgattam, az osztálytársaim mindig nevettek rajtam, meg mindig mondták, hogy jujjjj ez annyira ÉN vagyok, ha valami furát láttak. De inkább poénkodásból mondták, mert ettől függetlenül mindenki csípett, mert jófej voltam. Ha röhögtek rajtam, még jobban rátettem, tudták, hogy én így érzem jól magam és kész. Az egyetemen és jelenleg a munkahelyemen is ez megy, de soha nem volt gondom az emberekkel, mert alapjáraton kedves, figyelmes ember vagyok, és ezt mindig is visszakapom az emberektől.
2013. szept. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!