Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, ha egy évfolyamtár...

Nóra:) kérdése:

Mit tegyek, ha egy évfolyamtársam irtó nagy.. (nem mondom ki mi)? (Bővebben lent, olvassátok el légyszíves)

Figyelt kérdés
Szóval. Van egy évfolyamtársam, aki TISZTA....(nem mondom ki mi) , és MARHÁRA az agyamra megy,és ezen jár az eszem folyton! Próbálom nem észrevenni amit csinál, de lehetetlen! Az osztályunkból is a fiúk egy részét úgymond "elcsábította", és inkább velük lógnak, és nem velük! És most nem irigy vagyok, meg minden,de már a mi osztályunk fiúi beszélnek ki, meg árulnak el, nekünk meg beszólogatnak! És az a csaj ha valakivel összeveszik, azokat durván kibeszéli, meg gúnyt űz belőle! És a engem főleg a fiúk idegesítenek! Mit tegyünk? Kérlek, KÉRLEK, segítsetek! :'(
2013. szept. 21. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:

A fiúproblémát nem értem.Azt nem akarhatod, hogy vele ne beszéljenek, meg ne legyenek vele jóban, mert szabad akaratukból eldönthetik, hogy veled, vagy vele beszélnek-e többet/szívesebben.Ezt el kell fogadnod, vagy megjátszod magad a fiúk előtt, hogy más szemmel nézzenek rád, de ez egyszer úgyis kiderül, tehát felesleges.

Szerintem te szimplán féltékeny vagy, mert a fiúk zöme rá tapad, de ez természetes.

2013. szept. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Tipikus 13-14 évesek problémája.... Az a r*banc(?) (vagy mit nem akartál annyira kimondani), a "menőbb" a fiúk körében. Ő a "bevállalósabb", nagyobb szája van, esetleg nőiesebb. A válasz pedig , hogy ne foglalkozzatok velük.
2013. szept. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Irigy nem vagyok, de engem az zavar hogy ilyeneket szólogatnak be nekünk: (csak csúnyábban) Na húzzál innen, mert úgy lefejellek, hogy kirepülsz az ablakon, meg ilyesmi. :/ Nőiesebbnek nem lehet mondani, hacsak: Instagramon tipikus kacsaszáj-peace stb képek vannak róla, direkt elesik, hogy aztán elkezdhessen röhögni, meg nyávog össze vissza a pasikról :P Ennyi a problémám.
2013. szept. 22. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!