Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk, mit gondoltok? Mi...

Fiúk, mit gondoltok? Mi alapján döntenétek a lány belső tulajdonságát illetően első pillantásra?

Figyelt kérdés

Elsősorban fiúk válaszára vagyok kíváncsi, hogy ha meglátnak egy lányt. ahogy az beszél, ahogy viselkedik a barátival és egyéb, melyik egyén/típus/fajta nem is tudom hogy nevezzem tetszik a fiúknak?

Van, aki kimondja a véleményét, szókimondó, mindenről van egyfajta véleménye, amit másokkal megoszt, és elmondja ha valami nem tetszik neki. De néha a túlzott őszinteséggel megbánt mást.

És van, aki inkább visszahúzódóbb egyéniség, lehet vele beszélgetni, de nem ömlik belőle a szó, hanem inkább titokzatosnak akar maradni, szereti a magányos sétákat, az elvont dolgokat, a véleményét pedig nem köti másokra.


2013. szept. 28. 22:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
49%
Egyértelműen a második a nyerő,tulajdonképpen ilyen lányt keresek,de nem sok van sajnos.
2013. szept. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Vörös valamelyik?
2013. szept. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!:) Egyébként igen.. kevés.. ahogy normális fiú is.. de hát, ilyen az élet.:)

Örülök, hogy van aki még a másodikat részesíti előnyben:)

2013. szept. 28. 22:59
 4/17 A kérdező kommentje:

ez nem konkrét példa volt 2. :)

csak általánosan

2013. szept. 28. 22:59
 5/17 anonim ***** válasza:
Amit az utolsó két mondatban leirtál én pont azokat szeretem,csak sajnos ilyet nem találok a környezetemben,az olyan csajokat szeretem akikkel el lehet dumálni,filmekről ,az élet dolgairől bármiről,de pl ne a barátok közt részeit kezdje mesélni vagy az éjjel nappal budapestet tehát ha lehet ne legyen agymosott.A nagyon szókimondó szerintem a tombolós tipusra gondolsz aki mindig a középpontba akar lenni na azt nagyon nem szeretem,sőt azokat se akik csúnyán káromkodnak azokat legszivesebben pofánverném :D.A túlzott őszinteség meg nem feltétlenül előnyös dolog főleg baráti körben.
2013. szept. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a választ!:)

Igen, az első az a tombolós inkább.. távol áll tőlem.:)

2013. szept. 28. 23:02
 7/17 anonim ***** válasza:
65%

Ja és amit nem írtam ide,az első az extrovertált személyiség,akinek sok haverja van,sosincs egyedül,a második inkább az egyedüllétet kedveli,befelé fókuszált életet él,és általában olyan dolgok érdeklik ami másokat nem annyira.

Az elsőből van rengeteg,a másodikat pedig kb nagyítóval kell keresni.Én is ilyen vagyok,ezért keresem a hasonló embereket,csak ugye ahol én lakom itt nincs ilyen lány.

2013. szept. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

"általában olyan, dolgok érdeklik amik másokat nem" ez így egybe teljesen igaz rám, valamint az is, hogy vannak kis dolgaim, amik csak rám tartozik, ennek értelmében nem sok mindent osztok meg másokkal:)

azért írtam ki főképp ezt a kérdést, mert sokszor látom azt a környezetemben, hogy az erősebbik nemnek inkább a feltűnő egyéniségek jönnek be, persze nem általánosítanék, hisz mint kiderült vannak itt akik, ezt másképp gondolják:)

2013. szept. 28. 23:11
 9/17 anonim ***** válasza:
Ja ahogy WRXSTI leirta,nekem is ez a gondom itt a környéken gyakorlatilag nemhiszem hogy lenne ilyen csaj.
2013. szept. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
azt mondják, nem szabad csüggedni és előre kell nézni, meg bízni.. én is ezt teszem:)
2013. szept. 28. 23:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!