Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ismersz olyan manipulatív...

Ismersz olyan manipulatív embert, akit a barátodnak tartottál, de közben hosszú ideig végig csak kihasznált?

Figyelt kérdés
Miben nyilvánult meg?
2013. okt. 2. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen. Nagyon kedves volt, állandóan a nyakamra járt, aztán kibeszélt olyan dolgokat amit bizalmasan mondtam el neki. És persze feltűnt, hogy mindig igyekszik vetetni magának valamit.
2013. okt. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen. Mindenben.
2013. okt. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Húú, ne is mondd, igen, volt egy.

Leginkább abban nyilvánult meg, hogy kísérgetni kellett mindenhova (mert amúgy jól titkolta, de aztán kiderült, hogy félig-meddig pánikbeteg, és egyedül sehova sem mert menni), mindig érte kellett mennem a lakására, elkísérni oda, ahova menni akart, majd vissza... Nyilván, ha a barátomnak gondja van, akkor segítek, ahol csak tudok, de a végén odáig fajult a dolog, hogy zokogva üvöltött velem, amiért merészeltem vizsgázni az egyetemen ahelyett, hogy őt kísértem volna valami programjára. Hogy én ezt hogyan tehetem meg vele, akkor ő most nem tud menni, stb.


Mindemellett utólag az is kiderült, hogy végig szidott és feketített engem több közös ismerősünknél is... Elképesztő dolgokat mondott, fel nem foghatom, egyáltalán hogy van valakinek fantáziája az ilyesmihez.


Szörnyű volt. :S

2013. okt. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A legjobb barátom volt. Egyszer minden kiderül, de meg is kapta a magáét!
2013. okt. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az élettörténetem általános iskolában.
2013. okt. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2013. okt. 3. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyik volt pasim. 1 honapos kapcsolat utan kilopta a zsebemböl a penzemet az irataimmal együtt utäna pedig ki akarta szedni a nyakläncot a nyakambol, de ez nem sikerült neki. Milyen jo nem?
2013. nov. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!