Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, hogy ne szorong...

Mit csináljak, hogy ne szorongjak társaságban, emberek között?

Figyelt kérdés
Sokmindenben hátráltat, leginkább, hogy nem tudok órákon koncentrálni, megszólalni, ilyesmi... :/
2013. okt. 9. 12:15
 1/5 A kérdező kommentje:
Légyszi ilyet ne írjatok, hogy piáljak be meg hasonlók!
2013. okt. 9. 12:29
 2/5 anonim ***** válasza:
Menj el kineziológushoz, vagy pszichológushoz. Mást igazán nem lehet tanácsolni. Meg kell keresni az okot, hogy mi vezetett el, ehhez a szorongáshoz.
2013. okt. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Valami más?
2013. okt. 9. 12:57
 4/5 anonim válasza:
Szedj homeopátiás nyugtatót. Sedafit pc a neve. Nekem is ilyen problémám volt. Ugyan ez. Nekem hatott a gyógyszer olyannyira hogy már nem is szedem.
2013. okt. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem sokkal egyszerűbb, mint az, amit felsoroltak előttem.

Próbálj arra koncentrálni, hogy minél több társaságban fordulj meg különböző programokon, bulikban, stb., s így lehetetlen, hogy ne koncentrálj rá egy-két nagyon érdekes emberre. Tehát: mindenképpen mozdulj ki a monoton életedből. Én is befelé forduló ember vagyok mind a mai napig, de nekem ez segített.

Ugyanakkor látom, hogy sulis vagy még, de akkor is megpróbálkoznék 1-2 szolgáltatással egy kozmetikai szalonban, pl. 2 havonta el szoktam menni fodrászhoz és bár semmi extrát nem kérek, de annyit igen, hogy valami jó vágást, befésülést, igazítást csináljon a hajamon (a legjobb pszichológus egy fodrász :P), illetve kozmetikusnál ki szoktam próbálni vagy egy jó sminket (pl. házibuliba) vagy pedig arcmasszázst. Nem drágák ezek a szolgáltatások és lelkileg egy kicsit helyre pakolnak :), magabiztosabb is leszel. Ha erős sportokat végzel, azok is segítenek.

2013. okt. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!