Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Futás közben odaszólogatnak...

Futás közben odaszólogatnak az eltartottak, mit tudnék kezdeni ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés
Szoktam járni folyópart mellé futni (töltésen), és a "kedves" 10-13 éves fideszes gyerekek gyakran beszólogatnak: édesanyámat üdvözlik, fussak vagy meghalok, 1-2 1-2, stb... Most őszintén, mit csináljak? Menjek oda és üssem meg? Van egy tippem, hogy kiskorú bántalmazása miatt én szívnám meg…
2013. okt. 30. 23:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
A futáshoz vigyél magaddal egy láncfűrészt és bőgesd meg ha probléma van.
2013. okt. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
ez a láncfűrészes módszer nem is rossz, karedzésnek is megfelelő lenne :D
2013. okt. 31. 00:01
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Én levernék nekik 2 hatalmasat.

De mivel gondolom kisebbségiek, nem tenném mert őket védi a kormány plusz a családja, és ha ők megütnek téged azért is te leszel a hibás, sőt ha ellopnak tőled valamit és rendőrt hívsz akkor is te leszel a hibás hogy azt miért sajnálod tőle, meg hogy az csak gyerek csíny meg nincs baj, de ha ezt egy magyar vagy más származású ember tenné egyből bilincs és irány az őrs.

Ne feledd hogy ez Magyarország ha valami nem jó keresned kell más helyet, javaslom menj el máshová futni :(((

Ilyen szomorú világot élünk sajnos :(

2013. okt. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Vigyél magaddal zenét és meg se fogod hallani őket, nem kell az ilyesmivel foglalkozni, amíg komolyabb veszélyt nem jelent. (De elhiszem, hogy zavar)

Arra vigyázz, hogy ha futásnál zenét hallgatsz, hogy az úttestek közelében (átkelésnél leginkább) kiszedd a füledből a fülhallgatót, hogy a forgalomra tudj figyelni, meghalld az autókat és ne érjen meglepetés.

2013. okt. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
88%
Mondd meg nekik hogy szereted őket és hogy nem haragszol rájuk.
2013. okt. 31. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
47%

Jaaaj, ilyet mi is csináltunk, ezt az 'egy-kettő egy kettő" meg "fuss az életedért", de ABSZOLÚT nem gondoltuk, hogy bántó, és nem is ezért mondtuk, hogy bántsuk a futókat, szóval naiv kölyökhülyeség volt. Utólag visszagondolva biztos, hogy volt olyan futó, akit megbántottunk ezzel, de esküszöm, nem ez volt a célunk. Inkább azért volt jó poénalap, mert suliban, meg tesiórán ezek a dolgok kötelezőek, és utáltuk is, és fura volt ha valakit megláttunk, aki teljesen magától, önszorgalomból fut.

Szóval lehet, hogy ugyanígy nem akarnak vele megbántani. Ha gúnyosan mondják, akkor az már más, akkor én is lekevernék nekik egyet.

2013. okt. 31. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérd kölcsön egy ismerős pitbullját, és véletlenül ott ereszd el a pórázról, hiszen neki is kell az edzés. szerinted ki lesz jobb százon?
2013. okt. 31. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze, aztán rásütik, hogy közösség elleni támadás volt, meg hogy a kérdező egyébként is náci és kap hárommillió év börtönt.
2013. okt. 31. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
21%
Nem tudom mert foglalkozol vele. Gyerekek.
2013. okt. 31. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
94%
10-es,ezek mindenek,csak nem "gyerekek".Inkább nevezném kölyök terroristának...
2013. okt. 31. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!