Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 13 éves fiú vagyok 160 cm. És...

Szoladi Dávid kérdése:

13 éves fiú vagyok 160 cm. És nem tudom hogy hogy, de 42 es lábam van és szerintem a magasságomhoz képest nagy a lábam és néha úgy érzem hogy hülyének néznek az emberek és gondolják na ez is vagy 2 mérettel nagyobb cipőt hord a kelleténél. Ez gáz?

Figyelt kérdés
-
2013. dec. 11. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ez megnyugtat osztálytársam is 13 éves kb 175 cm magas és 50-es lába van! :)
2013. dec. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem gàz egyszerűen a làbad növèse a tested fejlődèsèt jelenti.Ameddig nő a làbad addig nőhetsz mèg te is.Serdülőkorban kicsit megnyúlnak a karok làbak,ez teljessen normàlis.Pàr èv múlva a tested utol èri a làbadat.
2013. dec. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem gáz! Számomra az a kiábrándító, ha egy pasinak túl kicsi a lába :) Bár ha így folytatod, cipőt nehezen kapsz majd magadra.
2013. dec. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Èn a 2.vagyok a fiam most 7.5èves a làba 36 os.Èn örülök neki hisz egyszer fèrfi lesz.Ne jàrjon màr piriszke làbakon
2013. dec. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!