Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A barátom azt mondta, hogy...

A barátom azt mondta, hogy elege van az egész karácsonyból, és én különben sem kapok ajándékot, mert nem érdemlem meg, szerintetek normális?

Figyelt kérdés

2013. dec. 19. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Van igazság abban amit mond. Normális ő, nincs semmi baja, csak a karácsony már rég nem olyan, mint régen, gondolom ez zavarja.
2013. dec. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha viccből mondta, akkor normális. Vagy úgy érzi elkövettél ellene valami nagyon súlyosat? Ha egyik se, akkor egyáltalán nem normális.
2013. dec. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Épp a dugóban ültünk, amúgy meg szerintem zavarja, hogy nem tud mit venni nekem, nem tud olyan dologról, amire szükségem lenne és át a férfiak nem az előre ajándékot megvevős típusok, mint a nők...

Csak engem ez nagyon szíven ütött, hogy úgyse érdemlem, nem kapok semmit, nem érdemeltem ki amúgy. Inkább magára lehet mérges, hogy nem talált ki semmit? Tegnap látta, hogy érkezett csomag, ami az ő ajándéka lesz. Majdnem sírtam, mert hogy lehet ilyet mondani, hogy blöh, nem kapsz semmit....nem az ajándék kell, hanem a gesztus, hogy próbált nézni valamit, egy általa jónak talált sampon vagy krém vagy bármi, amiről azt gondolja, jó lehet, a márkákat ismeri pl amit használok. Ha én nem találtma ki semmi jót, veszek akkor fogyóeszközt, egy fürdőszobai csomagot összeállítok vagy bármi de ne az legyen, hogy nem kapsz semmit, pont karácsonykor. Amúgy nem is akarja, hogy süssek, mert ettől kövér és nem érti a nők sütési mániáját. Hát nekem ez örömet okoz és nem hiszem, hogy 2 adag mézeskalács figurát ne lehetne a családban elosztani és megenni 4 hónap alatt...kb évekig eláll. Értitek, mi a gondom, gondolom

2013. dec. 19. 15:51
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is férfi vagyok, és én is nagyon utálok ajándékot venni, nincs is semmi tehetségem hozzá, soha nem örült senki semminek amit adtam. De barátnőnek pont egyszerű, anyagi helyzettől függően valami kisebb-nagyobb ékszert, akár egy bizsut, mindig lehet adni. Ilyen eszembe se jutna, hogy nem érdemli meg a feleségem az ajándékot. Ahhoz valami nagyon csúnya dolgot kellene csinálnia. Az az érzésem ez csak olyan kínjában elsütött vicc volt, meg kellene beszélned vele, hogy ez neked nagyon fájt, mégis mire gondolt.
2013. dec. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm, erre gondolok, mert ideges volt, hogy ehova nem haladunk, ilyenkor mindenkire haragszik az ember, az idő megy, dolog pedig van...időre...

Nekem már nehéz mit vennem, mert én is kitalálni tudnék dolgokat de olyan nincs, amire iszonyúan szükségem lenne és gondolom egy férfi el se tudja képzelni minek ez a sok cucc, amit a nők felhalmoznak...tök feleslegesnek tartjátok, nem? Most elmondott egy ötletet, ami még akár jó is lehetne, mondta, hogy ez nem személyes...de egy tésztakészítő gépre gondolt. Tésztanyújtóra. Hááááát...mondtam, hogy inkáb ne. Imádok főzni, gasztro blogokat is lesek, nemzetek konyháját is nyomatom de a tésztát nem fogom magam gyúrni és nyújtani egy makarónihoz...mi munka az...Na mindegy

2013. dec. 19. 19:28
 6/7 anonim ***** válasza:
71%

El tudom ezt képzelni a sokkot, hogy napokig töpreng az ajándékon, a Karácsony egyre közeledik, egyre idegesebb, nagy nehezen kitalál valamit, és már éppen megkönnyebbülne, mire te azt mondod neki, hogy kezdheti elölről a találgatást, van még 3 napja :)


Nálunk a családban az vált be, hogy felnőtteknek csak jelképes ajándékot veszünk. Extra csoki vagy különleges ital, kedvenc kaja megfőzve, cserepes virág, póló egyedi mintával. Házastárssal közös program, de ez közösen kiválasztva, nem meglepetésként.


Ha tényleg csak egy hülye vicc volt, mondd azt neki, hogy örülnél egy karkötőnek vagy fülbevalónak.

2013. dec. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Captain Hindsight ***** válasza:
igaza mert a karácsony egy baromság és ha van valami értelne akkor sem az ajándékozás az
2013. dec. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!