Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális ez a 'kettőség'?

Normális ez a 'kettőség'?

Figyelt kérdés

Egyszerre vagyok kedves, szelíd, mások által aranyos, aki nem ártana soha senkinek, és aki mindig a másik nem segítségére szorul mert nem tudja magát megvédeni. Máskor meg vágyom valami harcra, van amikor verekedésekről nézek videókat, vagy éppen azon gondolkozom,hogy meg kéne tanulni valami harcművészetet, néha érdekelnek a fegyverek is, és tetszenek a csata jelenetek a filmekből..

Aztán a szexre is éppen úgy gondolok,hogy ráhagynám magam teljesen a férfira máskor meg a vadságra vágyom. Általában mindenkinek aranyosnak mutatom magam. És így is ismernek. Közben ezekről senki sem tud csak én. Másnál is van így?? Normális ez??



2013. dec. 28. 15:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Normális.
2013. dec. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A lányokat már kis koruktól arra szocializálják, hogy legyen folyton bájos kis tündibündik. Ettől még a nőkben is van agresszió. Normális.
2013. dec. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 II.Dartheon ***** válasza:
100%
igen, ahogy az egyik könyvben olvastam, a nőknél olyan is előfordulhat, hogy felül van a kedves, aranyos, korlátozott kislány, elfedve alatta meg egy démon, aki alig várja hogy kiszbadulhasson a "rabságból"... és amint ez megvan, és nem a felszínes nővel lépsz kapcsolatba, onnantól őszintén meg tudjátok ismerni egymást...
2013. dec. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!