Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem tudnak egyesek...

Miért nem tudnak egyesek továbblépni néhány dolgon?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy valaki hetekig egy számára fájó dolgon rágódik? Másról nem beszél csak arról, hogy miért történt az? (Gondolok itt konkrétan arra. hogy az illetővel szakított a barátja és ez már hetek óta történt mégsem képes belenyugodni, hanem napokat tud róla beszélni, milliószor megismételve önmagát.)


Muszáj volt ezt kiírnom mert már unom, hogy engem nyaggat ezzel a témával és már nekem már a könyökömön jön ki az egész, kívülről fújom a szakításuk menetét és már torkig vagyok :@


2013. dec. 31. 01:25
 1/3 anonim válasza:
szerintem ez a szakítás annyira megrázta őt lelkileg hogy másra nem nagyon képes gondolni ezért beszél erről folyamatosan.. az idő minden sebet begyógyít ( de lehet újra összejönnek) :)
2013. dec. 31. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is egy ilyen helyzetben vagyok éppen, mégsem nyaggatok vele senkit, magamba fojtom. Nagy ritkán a legjobb barátomnak mondom hülyeségből, hogy "miééééért nem szeret???", de ennyi. Azonban ez a befojtás sem jó...


Szerintem azért nyaggat ezzel, mert nem érzi, hogy ez neked már sok... És bízik benned. Nyugodtan szólj neki, hogy ez szar neked, lehúz a negativitása, ha megsértődik, ez van, úgysem tudsz mit tenni.

2013. dec. 31. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez ilyenkor természetes.
2013. dec. 31. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!