Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy senki nem...

Miért van az, hogy senki nem szereti a molettebb lányokat? Minek kell mindenkinek 20 kilósnak lenni?

Figyelt kérdés

2014. jan. 1. 22:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
miért kinek kell szeretni? vagy kötelező? ki vagy te?
2014. jan. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nem,nem kötelező csak érdekel! én a szomszéd vagyok:D a másik utcából
2014. jan. 1. 22:47
 3/11 Bálint117 ***** válasza:
ezt talán így nem igaz, hogy senki se szereti. De ténylegesen ha megadod a súlyodat és a magasságodat, hogy egyáltalán molett e vagy, vagy nem...
2014. jan. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
38%
Mert a mai társadalmi normák a fittséget, vagy legalábbis a vékonyságot követelik meg a nőktől. De ezt eddig is tudtad. Ha nem tetszik, fogyjál le. Ha meg lusta vagy hozzá, vagy így érzed jól magad, ne törődj vele. Találsz olyat aki így is szeret majd. Feltéve ha abbahagyod a nyavajgást.
2014. jan. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez így nem igaz. Én nagyon vékony vagyok (genetika, pedig rendesen eszek), és nem is vagyok csúnya, mégse szeret senki, és nem kellek senkinek, egy nálam ducibb lány bőven előbb szerez magának barátot, mint én.. pedig azért csontváz se vagyok...
2014. jan. 2. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A teltebb vagy kövér lányokat? Nagyon nem mindegy. Az a tapasztalatom, hogy a férfiakat pici súlyfölösleg nem zavarja, az sem, ha van egy picike husi a csípőn, tehát nem igaz az, hogy csontkollekciónak kell lenni. De van aki iszonyatosan formátlanra van hízva, zabál mint az állat, siránkozik amikor a céges szülinapi ünnepségen a negyedik szelet csokitortát falja be, hogy azért ennyi a súlya, mert lassú az anyagcseréje és a férfiak különben is szemetek, mert csak a vékony lányokra buknak.
2014. jan. 2. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Tessék:


[link]

2014. jan. 2. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Jó tudni h senki vagyok...
2014. jan. 2. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne általánosíts. Mindenki mást szeret. Egyébként rengetegszer elhangzott már, hogy a férfiak egy része a molettebb, teltebb lányokat szebbnek látják. De inkább sportolj. És legyél magaddal megelégedve. Mert, nem írtad volna ki a kérdést, ha elfogadod magad.
2014. jan. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Erős túlzásokat érzek a kérdésben.

Az élettársam 165cm és 90 kg. Én nagyon szeretem. De számomra nem molett.

2014. jan. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!