Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ilyenkor ti mit tennétek?

Ilyenkor ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

A családom sose engedi, hogy bármiben is egyedi legyek, mindig korlátoznak, és én ezt már nem bírom! Még azt se engedik meg, hogy fekete körömlakkom legyen, vagy, hogy olyan ruháim legyenek amikben jól érzem magam: fejre tűzős sapka, deréknál karcsúsított kabát, ujjnál kivágott kesztyű stb. az önbizalmam kb a nullán van, lgalább azt az 1 rohadt körömlakkot megengednék, de, hogy őket idézzem:"sátánista" mindig irigykedve nézem a velem egykorú lányokat, szép hajjal, vékonyított kabáttal, fekete körömlakkal, és új nélküli kesztyűvel :(


már most azon gondolkozom, hogy elköltözök apukámhoz londonba (amúgyis mindig oda vágyok, igaz 8 éves korom óta nem láttam (és akkor is egy napra))



2014. jan. 3. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki : Én életem, én döntésem. Sajnálom de ebbe most nincs beleszólásod.

Végülis ezek nem olyan nagy dolgok. Nem azt kérted, hogy hadd költözz a pasidhoz, vagy hagy menj el a kocsmába a barátaiddal.

2014. jan. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"A családom sose engedi, hogy bármiben is egyedi legyek [...] Még azt se engedik meg, hogy fekete körömlakkom legyen, vagy, [...]deréknál karcsúsított kabát, ujjnál kivágott kesztyű stb"


"mindig irigykedve nézem a velem egykorú lányokat, szép hajjal, vékonyított kabáttal, fekete körömlakkal, és új nélküli kesztyűvel :("


http://www.youtube.com/watch?v=-33gykQRks4


Gondold ezt át még egyszer...

2014. jan. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Majd ha megkeresed rá a pénzt, akkor olyan cuccot vehetsz, amilyet akarsz. Azon meg gondolkozz kicsit, hogy mekkora örömmel fogadná apukád, hogy hozzá akarsz költözni, mikor évek óta nem kíváncsi rád...
2014. jan. 4. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

-_- ki mondta, hogy nem kíváncsi rám? Minden héten legalább kétszer, sőt! Még van, hogy naponta kétszer felhív, állandóan azt mondja, hogy költözzek oda, mert az milyen jó hely meg egyebek, telefonon keresztül gyakoroljuk az angolt, mindig jön azzal, hogy majd ide járjak egyetemre stb.


és sajnos mióta angliába kiköltözött, nem igen jön meglátogatni engem, éppen ezért picit félek, hisz nem láttam már nagyon régen, csak telefonon beszéltünk

2014. jan. 4. 08:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!