Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Addig miért nem fontos valami...

Addig miért nem fontos valami cucc, amíg el nem kérik? Sose használod, de kkölcsön keresnel, hirtelen nagyon fontos!

Figyelt kérdés

Bármit kérnék kölcsön, haveroktol, rokonoktol, baratoktol, hirtelen azt pont használják!

Ott porosodik, látom, hogy áll rajta vastagon a por, elkernem a haveromtol, akkor jajj, azt most nem tudja oda adni, mert azt használja....

Látom mennyire gyakran, ha áll rajta a por!


Miért ilyenek az emberek? Semmit nem adnának oda, inkább menjen tönkre a polcon!

Miértolyan fontos vvalami, amiről meg is feledkezel, de ha elkerrnek, akkor jajj az kell?



2014. jan. 13. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Ez kifogás, hogy éppen használják, csak nem akarják odaadni neked, teljesen jogosan. Én is utálom az ilyen embereket, akik mindig mindent kölcsön akarnak kérni, mert sajnálják a pénzt hogy megvegyék. Persze mikor kölcsönadtam nekem kell hetekig, hónapokig utána rohanni.
2014. jan. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogy miért? Azért mert manapság az emberek többsége azt hiszi, hogy a kölcsönbe kapott tárgyat örökbe kapta... Senkinek nincs kedve a saját dolgai után szaladgálni, meg könyörögni hogy visszakapja a SAJÁTJÁT! Én sem adok mindenkinek mindent oda, csak tényleg annak a pár embernek, akikről tudom hogy önszántukból vissza is fogják hozni...
2014. jan. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A rossz tapasztalatok miatt. Kölcsönadából csak a baj van.Mert ha odaadják akkor többet nem látják ,vagy ha mégis ,akkor esetleg törötten ,működésképtelenűl.
2014. jan. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért kell hirtelen az adott tárgy,mert ez egy elég diszkrét lekoptatás,hogy bocsi de nem adom kölcsön.Mondjuk az a vicces,hogy sokszor annál porosodik leginkább,aki kölcsön kérte,mert tojik visszaadni,vagy elfeledkezett róla (de inkább az előbbi a jellemző).Nekem is van pár holmim,ami ott porosodik másnál évek óta (hetedikes koromban kölcsönadtam a Tanár úr kéremet,most vagyok 20,de se híre se hamva még...),vagy porosodott,és láttam,hogy sürgősen vissza kell szereznem (sőt,inkább könyörögnöm,hogy kegyeskedjen visszaadni végre).
2014. jan. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert általában a tarháló mocsadékok kérnek kölcsön, akik soha a büdös életben nem adják vissza a kölcsönbe kapott cuccot. Sőt ezek után a sajátjuknak tekintik, vagy ami még több, le is tagadják, hogy odaadtam nekik. Vagy pedig nekem kell rohangálnom a saját dolgaimért, hogy végre visszakaphassam.

Nekem is sok minden kellene olyan amit másnak van, de nem pofátlankodok oda azért a dologért, amiért az illető keményen megdolgozott. Ha nekem kell olyan, akkor igenis félreteszek a fizetésemből és arra gyűjtök, hogy meg tudjam venni.

2014. jan. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!