Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok a cigányokról?...

Mit gondoltok a cigányokról? Volt már vmi tapasztalatatok velük?

Figyelt kérdés

2014. jan. 25. 13:55
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
0%
Egyre több a diplomás cigány, végre látok fejlődést ezen a téren is.
2014. jan. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
0%

A cigányság a legnagyobb áldozata a rendszerváltásnak.

Az a probléma, hogy munkahelyek nincsenek egyre több a magyarságban is a munkanélküliség.

sokan kényszerülünk a nélkülözésre, lásd ételosztáskor milyen hosszú sorban állnak magyarjaink ingyen ételosztáskor, a háború után nem volt ennyi éhező.

2014. jan. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
16%-os nem unatkozol? 15 válaszod van egymás után...
2014. jan. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
Semmi jót röviden és tömören.
2014. jan. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
15%
Sziasztok, én cigány vagyok! Na most persze jönnek a rossz gondolatok, pl. hogy ,,hát ez meg miért írt ide?"...na mindegy, rátérek a lényegre. Leérettségiztem, angol nyelvvizsgát szereztem, a szüleimmel a kis falunkban a legelismertebb magyarok között élünk (orvosok, rendőrök). Egyszer a szomszéd néni a cigányokról beszélt nekem, s azt mondta, hogy én és a családom magyarok vagyunk, mert a szomszédok úgy vesznek minket (nagyon jól esett ezt hallani). Úgy szégyelem magam, mikor ilyeneket hallok, hogy fajtáim lopnak, csalnak, ütnek és nem is akarom védeni őket, de ezeknek a dolgoknak meg van a magyarázata. Mi cigányok mi is emberek vagyunk, s nekünk is vannak érzéseink. Mivel a romák sok rosszat kaptak, többségük így vág vissza, SAJNOS. Ha kezdetektől elfogadták volna a cigányságot, s megpróbáltak volna megkülönböztetések nélkül élni velük, biztosan jobb lett volna a helyzet. Sajnos sokan márcsak a bőrszín különbségeise is felfigyelnek. Ja, és a megélhetőség, hát én is elítélem az olyan embert aki nem szeret dolgozni, ilyen magyarok közt is bőven akad. Imádom munkával eltartani magam, de amikor az önéletrajzom beviszem akárhová, úgy néznek rám, mintha ufót látnának az űrből :D Ha annyira szeretné a magyar, hogy a cigány ne lopjon, adjon munkát neki is bátran. Soha nem lopnék, nem ütnék meg olyan valakit aki engem nem üt, felnézek a magyarra, s mégsem fogadnak el, elítélnek. ezek a rossz élmények sokszor engem is majdnem rossz irányba vezettek. Tehát, a magyarok sem adnak jót, ők se várjanak jót! Ilyenek a romák, Kedves Kérdező!
2014. jan. 27. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:
100%

"Mi cigányok mi is emberek vagyunk, s nekünk is vannak érzéseink."


A cigányok is emberek igen, de a cigányok nagy része sokszor nem ember módjára viselkedik.


"Ha kezdetektől elfogadták volna a cigányságot, s megpróbáltak volna megkülönböztetések nélkül élni velük, biztosan jobb lett volna a helyzet."


A kádár korszakban mindenkinek dolgoznia kellett, tehát aki dolgozott, ugyanúgy emberszámba vették, akkor nem volt ekkorra feszültség, mint most.


"Ha annyira szeretné a magyar, hogy a cigány ne lopjon, adjon munkát neki is bátran."


Nem értem miért a magyaroktól várják a munkát. Nagyon sok magyar elhagyta az országot jobb élet reményében, ott van Németország, Anglia, stb. Persze ha nincs semmiféle munkatapasztalata, akkor sehol se fogják alkalmazni. A rendszerváltás óta alig maradtak gyárak, ami megmaradt, az se biztos hogy magyar tulajdonban van. Egy átlag embernek nincs se gyára, se vállalkozása, mégis hogyan adjanak munkát a magyarok? Ha már itt tartunk a gazdag cigányok miért nem adnak munkát a cigányoknak?


"Tehát, a magyarok sem adnak jót, ők se várjanak jót!"


Tehát a cigány nem kap munkát, mert csak 8 általánosa van, de írni is alig tud, ezért haragszik mindenkire. Ezért el megy lopni, és persze hogy a szegény magyar nyugdíjastól veszi el azt a keveset, ráadásul meg is veri. (öregezés, már majdnem minden napos)

Mégis milyen jóra számítanak ezek után a cigányok? Tisztelet a kivételnek!

2014. jan. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Van egy "pár" k*csög,akit szívesen karóba húznék,azonban vannak normális romák is.Van két roma haverom,és természetesen azok a romák akik dolgoznak és tisztességesen keresnek pénzt,azokkal nincs bajom.
2014. jan. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
0%
Kedves 26-os, tudom, hogy vannak itt okostojások, és te is közéjük tartozol, de szerintem itt nem azért van itt senki sem, hogy mások válaszait kimagyarázza, hanem azért, hogy csak a kérdésre válaszoljunk. Te nem így gondolod?
2014. jan. 30. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
82%
Hitler a Mi Urunk rossz munkát végzett! Sajnos... Az összes purdé k.ö.c.s.ö.g.ö.t ki kell írtani! Nincs kivétel! A k.#.r.v.@ anyjukat! Én bevallom, rasszista vagyok! Az is voltam, vagyok és maradok is! Nem egyszer volt az, hogy csak úgy brahiból oda jöttek hozzám kötözködni! Persze, 3-4-en, mert az k.#.r.v.@ raj! Mindíg tarhálnak...vagy cigit, vagy pénzt, vagy lopnak, csalnak, hazudnak! Halál az összesre! Tudod, az a szomorú, hogy azon a szinten vagyunk, hogy a SAJÁT(!!!) országunkban Nekünk kell félni ezektől az igénytelen, retkes, tirpák g.3c.i.k.t.ő.l . Én megtudom védeni magam, mert van nálam kés mindig, és használni is tudom, ha kell. Valamint K-1-eztem is, onnan is ragadt rám ez-az. Éljen Adolf Hitler!
2014. máj. 4. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
0%
Kedves utolsó! Sajnállak téged, szánalmas vagy.
2014. szept. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!