Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most miért én lettem a bűnös...

Most miért én lettem a bűnös a sztoriban?

Figyelt kérdés

Leírtam, hogy félrement a párom. Bevallottam h belenéztem a dolgaiba, így jöttem rá az egészre. Előtte soha évekig nem tettem ilyet, csak akkor vettem rá magam amikor már elég erős volt a gyanúm.

Erre pár ember szó szerint le.gatta a fejemet, hogy ehhez nem volt jogom, mert saját életteret kell hagyni, meg én vagyok az oka ha megcsal a párom.

Közben meg az volt a kérdésem, hogy meg lehet-e bízni ezek után az emberben, ha még utána is csak titkolózik...



2014. jan. 31. 12:18
 1/4 Alaque ***** válasza:
Még neki áll feljebb?! Hajítanám ki az ilyet, mint macskát a geccibe!
2014. jan. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha a másik fél nem ad rá okot, akkor az ember nem fog csak úgy kutakodni utána ( jójó, persze vannak kivételek is hogyne, de általánosságban értem, ha az illető normális). A párodon biztosan láttál megcsalásra utaló jeleket, amik végül be is igazolódtak. Az sem igaz, hogy csak te lehetsz az oka annak, ha megcsalnak, ez egy hülye kifogás.. Ha az embernek problémája van a másikkal, akkor egyszerűen elmondja neki és megpróbálnak kompromisszumot kötni. Ha ez sem működik, akkor otthagyja és kész. A megcsalás egy aljas dolog, nem menti fel az illetőt ez alól, hogy a párja nem eléggé jó..
2014. jan. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szeretnék megbízni benne, de naiv se vagyok. Ezért tettem. Most viszont nem tudom hogyan legyen tovább...
2014. jan. 31. 12:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem te vagy a bűnös a sztoriban...nagy csapás ez neked, ráadásul még be is vallotta. Érezze ő is, hogy gondolkodsz...rezegjen a léc a lába alatt. Legyél szomorú, gondterhelt...alig beszélj. Aztán figyelj: próbál-e közeledni hozzád...vagy teljesen mindegy neki. Igy is letesztelheted...Amúgy sosem lesz a régi a kapcsi. Felemészt...
2014. febr. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!