Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi erről a véleményetek?

Mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés
Sokat gondolkoztam mostanság a régi dolgokról bár 26 évesen nem vagyok egy sokat tapasztalt ember de úgy veszem észre elromlott a világ nagyon. A mostani fiatalság számítógép facebook, internet, okostelefon ezek körül forog a világ. Milyen lenne az életünk ha ezeket a dolgokat elhanyagolnánk nem facebookoznánk, maradnánk a hagyományos telefonoknál és internet helyett inkább könyvet olvasnánk. Gyerekként még azt se tudtam mi az internet de annál inkább tudtam hogy milyen jó a természetbe járni vagy olvasni. Miért forog minden ezek a dolgok körül. Szerintem jobb lenne úgy élni mint mondjuk a szüleim hiszen ők azt se tudják mi fán terem az internet hogy kell használni és mégis jó emberek voltak, hiszen csak tv t néznek olvasnak és mégis jó minden

2014. febr. 9. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem,magadnak használsz,ha nem agyalsz ezen...változtatni úgysem fogsz tudni...akkor meg minek...ez a jövő...sajnos...bár szerintem sokan ebbe menekülnek a élet nehézségei és elromlott világ elől...és mivel az emberekben sem lehet bízni...így a kapcsolati rendszerek is megszakadnak..már a családtagokkal is..ez egy fogódzó..amolyan menekülés sokaknak...nagyon nem jó így...

ha megszünne káosz volna..a biztonságot elveszítenék,a bűnözés nagyobb lenne,mert a frusztrációt abba fektetnék...inkább ez mint az...

2014. febr. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért nem árt, ha az ember ismeri kora technikai vívmányait, mert sok mindenről képes lemaradni, ha azokat nem használja ki saját maga számára. Olvasni meg elektronikus könyvet is tud. Nem jobb úgy élni, mit a szüleink, mert ma sokkal többet lehet megtudni a világról, sokkal tájékozottabb az ember, ha pl. az internetet is használja. Lám Te is írtál ide, ha annyira semmibe vennéd, akkor nem írtál volna.....
2014. febr. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
még első vagyok...amúgy ha nem lenne ezt a kérdésedet sem tudtad volna kiírni..lehet azt lehetőségnek is felfogni...ha elvonulsz a természetbe olvasni..tedd azt..lehet jobban is feltöltődnél vele:)
2014. febr. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igazad van, de szinte minden nap raknak ki ilyen kérdést, újat nem mondtál. Ezt egy normális ember tudja.
2014. febr. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!