Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A ti szemetekben milyen ember...

A ti szemetekben milyen ember számít taszítónak, kiközösítendőnek?

Figyelt kérdés
2014. márc. 4. 21:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
A külsőleg is bzikat.
2014. márc. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Pénzéhes, egoista, másokon taposó önző, üres lelkű.
2014. márc. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

igénytelenek


bzikat még elviselem, de az igénytelen embereket nem.

2014. márc. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mi általában azokat közösítjük ki aki bomlasztja a társaságot. Bárkit szívesen befogadunk a baráti körbe, de már több szarkeverő miatt is volt egy két balhé. Előbb utóbb kiderül és akkor mindenki ellenük van általában.
2014. márc. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az én szememben az igénytelen, mocskos emberek, és a páwák.Belsőleg az egoista,lenéző típusokat nem komálom
2014. márc. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A hazug, számító, áskálódó, sunyi, alakoskodó emberek... csak az a baj, hogy általában az ilyenek - pont ezek miatt a tulajdonságaik folytán -, elérik, hogy megtévesszék a többieket, és ne közösítsék ki őket.
2014. márc. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
Általában a normális emberek vannak kiközösítve a többségből. Ez az én személyes tapasztalatom.
2014. márc. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%

Az igénytelen, nihilista, mű és gyűlölködő emberek végtelenül taszítanak. Nagyon nem tudom elviselni, ha valaki sok felvett szokással próbál létezni, gondolom ismersz ilyen embert, aki egyszerűen nem tudja magát adni és nem valami álcából, hanem mert egyszerűen nincsen személyisége.

A gyűlölködés meg persze, ha valaki pesszimista, az nem feltétlen baj, elviselhetőek, de aki mindenben csak a rosszat látja, és például fajért, vallásért, nézetekért gyűlöl valakit, én azt alapvetően buta embernek tartom. Nem próbál alkalmazkodni, a dolgok mögé nézni. Szerintem minden ilyen embernek perifériára illene szorulnia.

2014. márc. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Agresszív, igénytelen, büdös, nagyon trágár, pedofil.
2014. márc. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Én ezeket találom visszataszítónak:

Ápolatlan emberek - ilyenből nagyon sok van.

A beképzelt macsókat, a melegeket, férfiakat akik női ruhát hordanak (leszbikus létemre) és azokat a férfiakat akik megcsalják a feleségüket.

Alkoholistákat és mindenféle drogosokat, plázacicákat, azokat a férfiakat akik 28 évesen otthon ülnek a gép előtt és soha nem volt barátnőjük. A magzatgyilkosokat, prostikat.

Akik undorító módon beszélnek a nőkkel, lekezelik őket. Gyerekeket, nőket megütnek; valamint mindenféle jobbereket.

Azokat a nőket, akik tűrik, hogy a férfiak megalázzák őket.

A motorosokat, bicikliseket, akik mindig a kocsik közt cikáznak, akár egy cirkuszi bohóc.


25\L

2014. márc. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!