Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan szívathatnám meg?

Hogyan szívathatnám meg?

Figyelt kérdés

Van egy csaj aki az osztálytársam és rettentően kétszínű.

Meg szeretném leckéztetni:DDDD csak félek nehogy komolyan vegye.

Szóval nem átlagos a szexuális beállítottságom, biszexuális vagyok és a csaj tudja, ezt és "elfogad".Persze jó vicc volt, mert pletykál rólam,ha pedig szembesítem vele letagadja és másra fogja. Pedig az egész témán csak ő lovagol.Szóval meg akarom szívatni úgy hogy "rámozdulok" persze csak viccből (egyáltalán nem az esetem és még a nagyszájú ribifélék közzé is tartozik >.>)

és úgy hogy erre ő is rájöjjön :DDDDDDd

/AKI NEM TUD MEGFELELŐEN VISZONYULNI A HOZZÁM HASONLÓ EMBEREKHEZ NE PAZAROLJA ITT AZ IDEJÉT!/



2014. márc. 23. 18:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne csinálj ilyet, mert akkor meg majd arról fog pletyizni hogy "Az x-y rámmozdult! Fúj!".. :/
2014. márc. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor mit javasolnál? mert már eléggé idegesítő és még ráadásul olyan hülyének néz hogy azt hisze ez még nekem nem esett le :\
2014. márc. 23. 18:55
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
b-u-z-i
2014. márc. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bocs, de magyarázd már el, hogy ez mitől lenne számára kellemetlen? Ezzel elsősorban magadat fogod megszívatni?
2014. márc. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszönjük az értelmes hozzászólásodat! u.u


igen, jobban belegondolva:DDDDDDd

de nincs ötletem akkor mégis hogy vagy mit :T

2014. márc. 23. 19:03
 6/9 anonim ***** válasza:
Feküdj le a barátjával. Ha nincs, akkor a bátyjával. Ha az sincs, az apjával stb.
2014. márc. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
csinálj fordított helyzetett... hireszteld el, hogy mivel biszex vagy így észreveszed ha a lányoknak is bejösz csak ugy mind a hetero csajok a pasikon... és te erősen úgy érzed hogy bejösz ennek a csajnak..
2014. márc. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

sajnos nincs bátyja,pasija és apja, nem mintha meg tettem volna :"DDDDD


Köszönöm az ötletet:)

2014. márc. 24. 16:16
 9/9 anonim ***** válasza:

Most komolyan le akarsz addig alacsonyodni?:) Ugyan már. Minek kell "visszaszívatni" meg ilyenek? Azzal, hogy te is elkezdesz mindenféle baromságot terjeszteni róla, nem lesz jobb. Kivéve, ha ebben leled az élvezetet, akkor pedig inkább barátkozz össze a csajjal...


Nyíltan mondd meg neki, hogy eleged van a sz*rságaiból és nem érdekelnek a kifogásai, meg a mentegetőzése. A hangsúly a "nyíltanon" van, mert így legalább mások is megtudják milyen egy kétszínű dög. Ezután én már nem foglalkoznék vele, egyszerűen meg sem érdemli az ilyen. Aki ezeket (pletykákat) elhiszi, de nem veszi a fáradságot, hogy megismerjen, az szintén nem. :)

2014. márc. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!