Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 17 éves vagyok és 80 kg így...

Klesk kérdése:

17 éves vagyok és 80 kg így letudnék fogyni?

Figyelt kérdés
Mindennap szoktam 1 vagy 2 órát biciklizni attól függ +még otthon 1 óra fegyenc edzés meg még egykezes súlyzózás szerintetek ezzel tudnék fogyni illetve tudnék izmosodni hogy látszódjon is?

2014. márc. 23. 23:23
 1/5 anonim válasza:
Sokat számít hogy milyen magas vagy. Úszást ajánlom, esetleg ha el tudod viselni lógó bőr ellen hidegben eddzést. A fegyenceddzés az erőt hivatott fokozni, csináld mindenképpen.
2014. márc. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ja és a súlyzót dobd el szerintem a fogyáshoz sem az erőhöz nem lesz rá szükséged
2014. márc. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ , 175 cm vagyok amúgy
2014. márc. 24. 00:26
 4/5 anonim ***** válasza:

Nincs gond a súlyzózással sem.


Fogyásban az étrend a döntő, persze a mozgás is segít benne.

2014. márc. 24. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A legtöbb kalóriát a súlyzós edzés égeti el, de ehhez nem lesz elég egy egykezes súlyzó. Egyébként diéta kell, anélkül nem érsz semmit. És nem, nem az este 6 után nem eszek, addig is csak keveset marhaság.
2014. márc. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!