Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 12-20 év közötti gimis vagy...

12-20 év közötti gimis vagy szakközepes Budapestiek! Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

19 éves kolis srác vagyok Budapesten, az ELTE tanárszakos hallgatója. Az egyik tárgyunk miatt szükségem lenne kettő gimis/középsulis emberre (lehetőleg lány, de nem feltétlenül), akiket 4 órán keresztül megfigyelhetnék. Az egyiket iskolában, a másikat pedig szabadidejében. Közben folyamatosan jegyzetelnék és utána egy kicsit el is beszélgetnénk. Ha nem vagy 18 éves, akkor szülői engedéllyel természetesen :)


A beadandómba teljesen anonim nevet fogok használni, s az iskolád nevét sem írom le, no meg persze az elérhetőséged sem adom meg senkinek :)


Az elkövetkezendő 2 hét valamelyik napján (4 óra egyhuzamban) kéne véghezvinni.


Van aki bevállalná? Sajnos anyagi vonzattal nem járna, habár egy csokira, fagyira vagy sörre a vendégem lehetsz, no meg megismersz egy új embert :)



2014. márc. 27. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Magyarán csajozni akarsz.
2014. márc. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 T's lover válasza:

Nekünk a suli mellett ott az ELTE kolesz... :P ők át szoktak mászni hozzánk, kérj meg valakit h tegye meg neked :D

Ja egen, jó csajozási mód. De ezt meg kell beszélni a sulival tanárokkal akár szülőkkel... Bonyolult dolog

2014. márc. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 T's lover válasza:
Ha tényleg ez lenne a.célod akár meg is engedném, de én még szülős kategória vagyok és kétlem h megengednék :P
2014. márc. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
fiúk is jelentkezhetnek vagy csak csajok érdekelnek?
2014. márc. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Fiúk is jelentkezhetnek, azért kerestem elsősorban lányokat, mert lehetőleg minél jobban kéne különböznie tőlem, ezért is nem mehetek pl abba a suliba, ahol én tanultam mielőtt egyetemista lettem :) Amúgy is vidéki vagyok, szóval nehezebben lenne megoldható.
2014. márc. 27. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!