Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok-Nők: Nektek milyen...

Lányok-Nők: Nektek milyen férfiatlan tetthez volt eddig "szerencsétek" pasik részéről? Hogyan kezeltétek a helyzetet?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 15. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hiszti.

10 hónapig tűrtem az állandó nyavalygást, hogy neki milyen rossz/milyen nehéz, hiszen ő pasi, aztán otthagytam, mert nekem férfi kell, nem egy nyavalygó baba...

2014. ápr. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz, hogy megsértődés miatt nem szól hozzám, közben nekem szenvedő, sértett képet vág, mással meg megjátssza, milyen jó kedve van és őt ez mennyire nem érdekli, és azzal provokál, hogy nevetgél és olyan kérdéseket tesz fel előttem a haverjainak, hogy nem megyünk bele ma az éjszakába kalandozni? Amit persze sosem tesz meg, csak azt várja, hogy én könyörgőre fogjam, holott semmit nem követtem el.

Ráhagytam, nem voltam benne partner, nem könyörögtem. 1 év kellett hozzá, hogy olyan szinten kiábránduljak belőle emiatt, hogy kidobjam.

2014. ápr. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem mer a pultnál piát kérni, nem mer telefonon kaját rendelni, hisztisebb mint egy lány, el van telve a saját kinézetével.

Az egyik legjobb haveromról van szó, szóval annyira nem zavar, így fogadom el. Kikérem neki is a piát, én rendelek telefonon kaját, próbálom lenyugtatni ha hisztis, nem szólok hozzá amíg a saját kinézetét dicséri. Mivel csak haver nem szólok be neki ezek miatt. De járni tuti nem tudnék egy ilyen pasival.

2014. ápr. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!